• Дієтична добавка Altapharma Магній+Вітамін В6 Манго Маракуйя

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1098935 Закінчився
62,47 грн  89,25 грн
Купити
  • 30 шт
Дієтична добавка Altapharma Магній+Вітамін В6 зі смаком Манго Маракуйя підтримує нормальне функціонування нервової системи. Магній є важливим мінералом, що бере участь в енергетичному обміні та синтезі білків, тому є просто необхідним для організму в цілому. Додаткове вживання магнію необхідне особам, які мають інтенсивні фізичні навантаження і харчуються не збалансовано. Щоденне вживання дієтичної добавки Altapharma Магній+Вітамін В6 допоможе вам бути впевненими в своєму здоров'ї. Країна-виробник: Німеччина.
Вживати 3 таблетки на добу, ретельно розжовуючи. Сорбіт може мати послаблювальний ефект, якщо його вживати у надлишку. Містить джерело фенілаланіну. Не придатний для дітей віком до 4-х років.
Склад: наповнювач сорбітол, карбонат магнію, лимонна кислота, гідрогенований рослинний жир (рапсового походження), ароматичні речовини, роздільний агент магнієві солі жирних кислот, підсолоджувач аспартам, пірідоксина гідрохлорид (вітамін В6).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 лютого, 2018
Для разнообразия сойдут) покупала два раза.
14 лютого, 2018
Вкусные жевательные таблетки с фруктовым вкусом. Действуют как надо!
3 січня, 2018
Как говориться: "Кто раньше встал, того и тапки". Эти "волшебные" таблеточки нарасхват. Реально успокаивают. Принимаю перед выходом на "нервную" работу. Главное с магнием не переборщить - трясти будет
12 грудня, 2017
Забыли оформить описание! Магний и В6 поддерживают нормальное функционирование нервной системы. Состав одной таблетки: Магний - 100 мг, витамин В6 - 0,7 мг. Суточная доза три таблетки во время еды.