• Дієтична добавка Altapharma Вітамін С

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1098977 Закінчився
72,75 грн
Купити
  • 20 шт
Формат продукту:
Дієтична добавка Altapharma Вітамін С допомагає захистити клітини від окисного стресу. Крім того, вітамін С сприяє природному утворенню колагену для нормального функціонування кісток, хрящів, зубів, шкіри та кровоносних судин. Дієтична добавка Altapharma Вітамін С має приємний лимонний аромат, не містить лактозу та глютен. Країна-виробник: Німеччина.
Дорослим та дітям від 12 років приймати по 1 таблетці 3 рази на добу. Зберігати в сухому місці, подалі від джерел тепла та світла. Тримати далі від дітей. Не перевищувати рекомендовану дозу. Біологічно активні добавки не є заміною збалансованого і різноманітного харчування та здорового способу життя.
Склад: лимонна кислота, регулятор кислотності бікарбонат натрію, L-аскорбінова кислота (вітамін С), регулятор кислотності карбонат натрію, крохмаль, розділовий трикальцій фосфат трикальцийфосфат, підсолоджувач цикламат натрію, ароматизатор, підсолоджувач сахарин натрію, барвник рибофлавін-5-фосфат.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?