• Дієтична добавка Elit Pharm Чищення крові

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1074449 Закінчився
42,45 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 40 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Екстракт кропиви очищає весь організм, в тому числі і кровотворну систему, покращує діяльність серця, склад крові, збільшує кількість еритроцитів, відновлює гемоглобін не в меншій мірі, ніж препарати заліза. Екстракт чорної бузини надзвичайно ефективно мобілізує захисні сили організму. Він покращує кровообіг, виявляє антибактеріальну дію. Клевер луговий відновлює склад крові при різних захворюваннях, зміцнює серце і судини, дає хороший результат при атеросклерозі, супроводжуваному головними болями, постійним шумом або дзенькотом в вухах. Клевер володіє ще однією важливою якістю - усуває внутрішньочерепний тиск навіть у тих випадках, коли інші засоби не допомагають. Рекомендується як допоміжний засіб для нормалізації складу крові, її очищення, збільшення еритроцитів, зниження рівня цукру, холестерину, виведення сечової кислоти. Спосіб застосування: дорослим по 1 таблетці двічі на день, після прийому їжі. Склад: екстракт кропиви дводомної - 25,0 мг, екстракт бузини чорної - 5,0 мг, конюшина луговий - 25,0 мг, бурштинова кислота - 25,0 мг, аскорбінова кислота - 25,0 мг, коріандр - 5,0 мг.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
23 грудня, 2017
Отличная пищевая добавка, а главное - натуральная, время от времени полезно пройти курс лечения, для профилактики.
23 липня, 2017
Принимаю этот комплекс для снижения холестерина и очистки организма. Состав хороший, рекомендую!
22 червня, 2017
Мне эта добавка помогла. Чувствую себя лучше. Раньше покупала в аптеке, теперь можно в Ватсонс!
22 квітня, 2017
Комплекс дійсно покращив показники крові,але самопочуття без змін