• Дієтична добавка Elit-Pharm Цинк активний органічний

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 383969 Закінчився
38,25 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 40 шт
Дієтичну добавку Elit-Pharm Цинк активний органічний рекомендується використовувати для нормалізації роботи нервової системи, стимуляції розумової діяльності, зміцнення серцево-судинної системи, покращення зору та для активізації чоловічої статевої системи.
Індивідуальна нестерпність до компонентів продукту.
Склад: фосфор - 30.0; цинт - 12.6; вітамін С - 10.0; марганець - 0.05; вітамін D - 2.5мкг; вітамін А - 1666МО. Допоміжні речовини: лактоза, сухе молоко, крохмаль, стеарат кальцію.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 лютого, 2018
Не знаю, на что конкретно этот микроэлемент влияет, но после того как пропила курс, улучшилось общее самочувствие и слабость меньше стала, на которую ничего не действовало раньше.
13 червня, 2017
Хорошая биодобавка для здоровья волос и даже для профилактики здоровья глаз.
12 червня, 2017
Принимала эту добавку для улучшения состояния ногтей(когда были белые вкрапления на ногтях),а так же для того,что бы стимулировать рост волос.Состояние волос,кожи и ногтей стало лучше,аллергии не было