• Дієтична добавка Schonen Switzeland ЛівоНорм

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 377011 Закінчився
135,20 грн  193,15 грн
Купити
  • 10 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Дієтична добавка Schonen Switzeland ЛівоНорм рекомендована для використання як добавка до дієтичного раціону харчування та додаткове джерело флавоноїдів (силімарину), ліпоєвої кислоти (вітаміну N), водо- і жиророзчинних вітамінів (С, А, Е), амінокислот (N-ацетил цистеїну) і мікроелементів (цинку, селену) для профілактики захворювань печінки та ураження токсичними речовинами різного походження. Дієтична добавка Schonen Switzeland ЛівоНорм має антиоксидантну і дезінтоксикаційну дію. До складу засобу входить флавоноїд силімарин, який витягують з екстракту розторопші плямистої (Silibinum marianum). Він має гепатопротекторну дію внаслідок мембраностабілізуючої активності, стимулює синтез білка, сприяє регенерації гепатоцитів. Ліпоєва кислота (вітамін N) бере участь в процесах біологічного окислення білків, жирів і вуглеводів. Комплекс водорозчинних і жиророзчинних вітамінів (С, А, Е) і мікроелементів (цинк, селен) бере участь у регулюванні окислювально-відновних реакцій, підвищує антиоксидантний потенціал гепатоцитів. N-ацетил-цистеїн позитивно впливає на обмінні процеси клітин печінки. Країна виробник: Швейцарія.
Вживати дорослим і дітям від 12 років по 1 капсулі 1 раз на день під час їди. Рекомендована добова доза - 1440 мг (1 капсула). Курс триває 10-30 днів. При необхідності курс повторюють 2-3 рази на рік. Застереження: ЛівоНорм не рекомендується при підвищеній чутливості до компонентів продукту, а також під час вагітності та в період лактації.
Склад: одна капсула містить: екстракт розторопші плямистої - 140мг, аскорбінова кислота - 120мг, вітамін Е - 30 МО, N-ацетил цистеїн - 30мг, а-ліпоєва кислота - 25мг, цинк - 10мг, вітамін А - 300 МО, селен - 25мкг; допоміжні речовини: лецитин (Е322), оболонка капсули: желатин, гліцерин (Е422), вода очищена.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?