• Добавка дієтична Іріс Білобія

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 941610 Закінчився
60,45 грн
Купити
  • 30 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Добавка дієтична Іріс Білобія містить стандартизований екстракт Гінкго Білоба, що має позитивний вплив на судини головного мозку і кінцівок. Іріс Білобія може бути застосований для покращення мозкового кровообігу, пам'яті, концентрації уваги. Не містить ароматизаторів, барвників, консервантів. Країна виробник: Україна.
Застосовувати згідно з інструкцією. Застереження: не є лікарським засобом. Добавка Іріс Білобія протипоказана під час вагітності та у період лактації, а також при підвищеній чутливості до окремих компонентів. Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище +25°С та відносній вологості 75%.
Склад: стандартизований екстракт Гінкго Білоба - 40мг. Допоміжні речовини: мальтодекстрин.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
4 червня, 2017
Качественная пищевая добавка по приемлемой цене. Состав хороший. Рекомендую.