• Добавка дієтична Натумін Селен 55 мкг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 929556 Закінчився
54,95 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 20 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Дієтична добавка Натумін Селен містить стандартизований патентований екстракт дріжджів Goldwell®MySe20 - багатюще природне джерело селену - в необхідній кількості та в найбільш засвоюваній організмом формі. Селен грає важливу роль в організмі людини: з'єднання селену з глутатіонпероксидазою - найважливіший компонент антиоксидантної системи організму людини, що захищає клітини організму людини від руйнівної дії вільних радикалів, причиною появи яких є стрес, сонячна радіація, паління, радіаційне випромінювання. Одна капсула Натумін Селену забезпечує добову потребу в селені. Добавка може застосовуватися при будь-яких станах, що супроводжуються нестачею селену. Перед прийманням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Натумін Селен не містить ароматизаторів, барвників, консервантів. Країна виробник: Україна.
Дорослим і дітям старше 14 років - по 1 капсулі на день після їди. Тривалість застосування - 20 днів. Подальший термін споживання узгоджується з лікарем. Застереження: не є лікарським засобом. Натумін Селен протипоказаний дітям до 14 років, вагітним жінкам та в період лактації, а також при підвищеній чутливості до компонентів продукту. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від +4°С до +25°С і відносній вологості до 75%.
Склад: натуральний селен (з екстракту дріжджів Goldcell MYSe20) - 55мкг. Допоміжні речовини: мальтодекстрин.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?