• Допельгерц актив Омега 3 та вітаміну Е Капсули

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 873668 Закінчився
349,90 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 80 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Комплекс поліненасичених жирних кислот Омега 3 та вітаміну Е Допельгерц актив Омега 3. Комплекс високо очищених поліненасичених жирних кіслот Омега 3 та вітаміну Е, що необхідні для підтримки балансу між рівнем холестерину та тригліцерідів у крові, зниження ризику серцево-судинних захворювань. Комплекс може бути рекомендований лікарем як додаткове джерело поліненасичених жирних кислот (ПНЖК) Омега 3, а також: для нормалізації ліпідного обміну та зниження рівня холестерину; для профілактики атеросклерозу, хвороб серця, інфарктів, інсультів; у комплексній терапії захворювань шкіри (псоріаз, екзема т інші); підвищує імунітет організму;.використовується в програмах зниження маси тіла; може поєднуватися з іншими вітамінно-мінеральними комплексами, доповнюючи їх дію. Спосіб застосування: по 1 капсулі на добу під час або після їжі, не розжовуючи. Запивати достатньою кількістю води. Склад: риб'ячй жир з тіла арктичного лосося 800 мг, вітамін Е 12 мг.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 листопада, 2017
Вся серия витаминов нравится. Можно подобрать исходя из потребностей