• Допельгерц Бьюти Slim - комплекс для зниження ваги

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 919497 Закінчився
242,90 грн
Купити
  • 30 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Комплекс біологічно активних речовин, що допомагають зберегти оптимальну масу тіла, гарне самопочуття та життєву енергію. Комплекс може бути використаний в раціонах дієтичного харчування як додаткове джерело L-карнітину, хрому, кофеїну та лінолевої кислоти для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму людини, а також: знижує жирову масу, сприяє збільшенню обсягу м’язової тканини; підвищує витривалість організму при інтенсивних фізичних навантаженнях і заняттях спортом, допомагає підтримувати стабільну масу тіла після закінчення дієти. Спосіб застосування: по 1 капсулі двічі на день під час або після їжі, не розжовуючи. Запивати достатньою кількістю води. Склад: сіль калію кон'югованої лінолевої кислоти 250 мг, L-карнітин 50 мг, хром 10 мг, екстракт зеленого чаю 40 мг. Термін споживання: 30 днів, в подальшому узгоджується з лікарем. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 липня, 2017
надає позитивний результат, якщо не забувати про спорт. 5+
13 червня, 2017
для підтримання нормальної маси тіла