• Фітоконцентрат Неврін Екомед

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 382604 Закінчився
40,75 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 30 мл
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Фітоконцентрат Неврін - використовується після інсультів, при неврозоподібних, астенічних та депресивних станах, нейро-циркуляторних порушеннях, вегето-судинній дистонії, після травм голови, при гострих порушеннях мозкового кровообігу (парезах, паралічах) та як додатковий засіб в лікуванні дитячих церебральних паралічів, гіперкінезів, паркінсонізму, а також невралгій та нейропатій. Приймати два-три рази на день по 20 - 30 крапель на 40 - 60 мл води. Склад: водно-спиртові екстракти трави полину, плодів ялівцю, бобів харчових, насіння каштану, кореня валеріани. Протипоказання: вагітним жінкам, матерям, що годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів. Спосіб зберігання: 2 роки, зберігати в темному місці при t°+15-/+25 C°.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 лютого, 2018
Не скажу, что оказывает мощное действие, но действительно немного успокаивает. В составе натуральные растительные компоненты, и это хорошо.
3 лютого, 2018
Колись приймала цей препарат, суттєвої дії не було, але спробувати варто
11 грудня, 2017
Подруга пила при депресии в комплексе с другими препаратами. Говорит зависимости не вызывает и успокаевает.