• Фітоконцентрат Панкрен Екомед

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 382716 Закінчився
40,75 грн
Купити
  • 30 мл
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Фітоконцентрат Панкрен - сприяє нормалізації обмінних процесів підшлункової залози та покращенню її функції. Виключно натуральний продукт! Застосовується при ферментативній недостатності підшлункової залози, ферментопатіях, хронічному панкреатиті з порушенням та без порушення екзокринної функції підшлункової залози, структурних змінах в підшлунковій залозі. Приймати один-три рази на день по 20-50 крапель на 50-100 мл води в залежності від ступеня порушень, в деяких випадках доцільно поєднувати з фітоконцентратом Світанок. Склад: водно-спиртові екстракти чаю зеленого, листя берези, бобівника трилисного, трави фіалки, звіробою, деревію, золототисячника, череди, плодів шипшини, аронії чорноплідної, кореневища аіру. Протипоказання: вагітним жінкам, матерям, що годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.Спосіб зберігання: 2 роки, зберігати в темному місці при t°+15-/+25 C°.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 лютого, 2018
Хорошее качество, принимаю этот продукт уже около полугода- помогает при проблеах с поджелудочной. Доступная цена.
22 грудня, 2017
Принимаю в сочетании со "Світанком" этого же производителя. За неделю приема улучшилось состояние поджелудочной, исчезло чувство дискомфорта. Хороший препарат, буду брать для периодического приема.
16 серпня, 2017
Отличный продукт. Помогает при проблемах с поджелудочной.
9 червня, 2017
хороший продукт, нормалізує обмінні процеси підшлункової залози та покращує її функції
21 травня, 2017
Постоянно покупаю панкрен, помогает при проблемах с поджелудочной