• Фітоконцентрат Світанок Екомед

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 382583 Закінчився
36,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 30 мл
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Фітоконцентрат Світанок - збільшує секрецію жовчі та допомагає її виходу у дванадцятипалу кишку (жовчогінна дія), покращує метаболізм клітин печінки (гепатопротекторна дія), допомагає розчиняти жовчні камені (холелітолітична дія). Крім того має виражений антиоксидантний ефект. Показання до застосування: при гепатитах, гепатозах, холециститах, холангітах, панкреатитах, дискінезії жовчних шляхів, циррозах печінки, алергії різного походження, діатезах, гострих та хронічних отруєннях, гастродуоденітах, ферментопатії, порушеннях обміну речовин, токсикозі вагітних, хіміо- та променевій терапії, виведенні з організму нітратів, радіонуклідів, важких металів тощо. Спосіб застосування і дозування: один-два рази на день по 30-70 крапель на 50-100 мл води в залежності від ступеню порушень. При вираженій дискінезії жовчовивідних шляхів та при жовчнокам’яній хворобі рекомендується починати з меншої дози (на 50%) з поступовим її нарощуванням. Протипоказання: вагітним жінкам, матерям, що годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів. Спосіб зберігання: 2 роки, зберігати в темному місці при t°+15-/+25 C°. Країна-виробник: Україна.
Склад: водно-спиртові екстракти трави золототисячника, полину гіркого, квіток нагідок, цмину піскового, плодів коріандру, шипшини, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, кореня барбарису, кореня цикорію.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 вересня, 2017
Препараты этой фирмы не раз мне помогали в лечении. Могу смело рекомендовать!
6 серпня, 2017
Хорошие препараты украинского производителя.
29 липня, 2017
Хороший фитопрепарат для печени и желчного пузыря. Рекомендую!
13 червня, 2017
збільшує секрецію жочі, рекомендую
21 квітня, 2017
Экомед выпускает прекрасные препараты, всем советую