• Гінкго-білоба Аптека Природи Капсули

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1094777 Закінчився
89,10 грн
Купити
  • 60 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Дерево гінкго - це найстійкіший і найстародавніший вид серед усіх відомих видів дерев. Ці рослини пережили всілякі катастрофи, що відбувалися на Землі, такі як падіння гігантських метеоритів, льодовиковий період, атомні вибухи і забруднення людством навколишнього середовища. Відомий факт, що гінкго було єдиним видом дерев, що вижив після атомного вибуху в Хіросімі. Мабуть, така життєва сила дерева гінкго пояснюється його унікальним фітохімічним складом, що включає цілий ряд потужних антиоксидантів та інших активних речовин. Засіб, на основі цієї рослини, покращує роботу головного мозку, сприяючи поліпшенню пам'яті, підвищує еластичність і міцність кровоносних судин і стінок капілярів, підвищує розумову і фізичну працездатність організму. Спосіб застосування: дорослим по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі. Курс вживання - 4 тижні. При необхідності курс повторюють через 3 місяці. Склад: капсула містить: екстракт гінкго білоба, мікрокристалічна целюлоза. Країна-виробник: Україна.
Склад: основні речовини - екстракт гінкго білоба, мікрокристалічна целюлоза (МКЦ), допоміжні речовини - глюкоза, крохмаль картопляний, желатин.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 лютого, 2018
Препарат, безсумнівно, корисний, гінгко - унікальне дерево. Ціна помірна у порівнянні з імпортними аналогами. Але курс має бути не менше місяця, однієї упаковки недостатньо.
21 червня, 2017
Очень нужная и полезная добавка! Гинкго билоба хорошо принимать всем для улучшения мозгового кровообращения, работы мозга. Я пропила упаковку, довольна результатом. Память улучшилась!
15 червня, 2017
Беру такую добавку для стимуляции работы мозга,концентрации внимания и памяти.Не скажу,что 100% улучшение,но относительно "прочищает" организм.Но пить нужно не раз и не два в год,почаще по возможности
13 червня, 2017
покращує роботу головного мозку
14 травня, 2017
Пропила курс, особого результата не заметила.