• Харчова добавка Solgar Вітамін С з малиновим смаком таблетки 500 мг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 937893 Закінчився
460,90 грн
Купити
  • 90 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Таблетки Solgar Вітамін С з малиновим смаком рекомендовані до вживання як харчова добавка до їжі. Вітамін С є сильним антиоксидантом, що захищає організм від шкідливої дії вільних радикалів та зміцнює імунну систему. Жувальні таблетки з вітаміном С Solgar особливо зручні для людей, які відчувають труднощі при ковтанні препаратів, що випускаються у формі таблеток або капсул. До складу жувальних таблеток входять рослинні екстракти шипшини та ацероли. Призначення: жувальні таблетки Solgar Вітамін С з малиновим смаком для поповнення дефіциту вітаміну С. Країна-виробник: Сполучені Штати Америки.
Вживати дорослим по 1 таблетці на день під час прийому їжі. Застереження: можлива підвищена чутливість до окремих компонентів. Не рекомендуються жінкам в період вагітності та лактації. Перед застосуванням необхідна консультація лікаря. Зберігати в сухому, захищеному від прямого сонячного світла та недоступному для дітей місці при температурі від +15⁰С до +30⁰С.
В одній таблетці: активні речовини: аскорбат натрію – 268,48 мг, аскорбінова кислота – 246,1 мг, аскорбат кальцію – 63,38 мг, в т. ч. вітамін С – 500 мг, ацерола (екстракт з плодів) (Malpighiaglabra) - 10 мг, шипшина (плоди) (Rosecanina) - 4 мг; допоміжні речовини: сахароза, фруктоза, антикомкувач мікрокристалічна целюлоза, ксиліт, натуральні ароматизатори, барвник: буряк звичайний, глазурувач стеаринова кислота, антикомкувачі: стеарат магнію та двоокис кремнію, загущувачі: ксантанова камідь та карагенан.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 вересня, 2017
С одной таблетке суточная дозировка превышена в 10 (десять) раз! Не жевательные, но легко рассыпаются и разламываются. Большой размер, можно делить Вкус приятный натуральный. Формы С легко усваиваемые