• Хондропротектор Допельгерц актив Глюкозамін + Хондроітин Капсули

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 457455 Закінчився
180,25 грн
Купити
  • 30 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Комплекс для відновлення хрящової тканини та захисту суглобів. Комплекс може бути рекомендований лікарем як додаткове джерело глюкозаміну сульфату та хондроітину сульфату, а також: при підвищеному навантаженні на суглоби (надмірна маса, заняття спортом, інтенсивне фізичне навантаження); при травмуванні суглобів та сухожиль, при обмеженій рухливості (наприклад при сидячій роботі), під час менпаузи та у похилому віці, при дегенеративно-дистрофічних захворюваннях суглобів та хребта (артрит, артроз та інші). Спосіб застосування: по 1 капсулі двічі на день під час або після їжі, не розжовуючи. Запивати достатньою кількістю води. Склад: глюкозамін сульфат 750 мг, хондроітин сульфат 100 мг.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
30 вересня, 2017
Состав неплохой, действующая дозировка глюкозамина как раз 1500 мг в сутки, что и содержится в 2 капсулах. Но действующая дозировка хондроитина - 1200 мг/сутки, а здесь всего 200 мг... маловато.
23 вересня, 2017
У меня проблема с суставами. Купила хондропротектор, мне его врач выписала. Сказала, хороший состав. Но пить надо курсом и несколько месяцев.
23 вересня, 2017
Хорошее средство для лечения суставов. Я принимаю в комплексе. Результат положительный. Рекомендую.
15 серпня, 2017
После 2 недель приема уменьшились болевые ощущения в коленях,у меня артрито артроз, надо принимать длительно,обязательно возьму еще, месяца мало.