• Хром активний Еліт-Фарм Таблетки

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 383976 Закінчився
48,95 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 80 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Якщо ви зменшуєте цукрову залежність та постійне бажання їсти солодке, то Хром активний дозволяє легше переносити низьковуглеводний режим харчування. Навіть без дотримання дієти мінерал може збільшувати загальну кістково-м'язову масу тіла, що, в свою чергу, прискорює обмін речовин і допомагає спалювати зайвий жир. Хром активний допомагає запобігти втраті м'язової тканини, якщо Ви навмисно обмежуєте калорійність раціону. Мінерал сприяє спалюванню калорій в процесі фізичних вправ, що ще більше полегшує скидання ваги. Тренування також підвищують викид хрому з організму, посилюючи Вашу потребу в прийомі його в добавках. Спосіб застосування: дорослим - 2 таблетки на добу під час прийому їжі. Застереження: перед застосуванням звернутись до лікаря. Дана інструкція із застосування наведена у вільному перекладі і призначена виключно для ознайомлення. Для отримання більш повної інформації просимо звертатися до анотації виробника. Склад: хрому пиколинат (хрому активного) - 100 мкг, вітамін С - 30мг. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 серпня, 2017
Лікар порадив приймати хром, пропила курс, сподобалось.
17 травня, 2017
Пила добавку,что бы меньше хотелось сладкого.Пока пила-на сладенькое "не тянуло",перестала принимать-снова начала есть сладкое.Это самовнушение или влияние добавки-я так и не поняла.