• Кальцій Altapharma шипучі таблетки

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1098949 Закінчився
50,92 грн  72,75 грн
Купити
  • 20 шт
Формат продукту:
Дієтична добавка Altapharma Кальцій багата важливим мінералом, що сприяє підтримці здоров'я кісток і зубів. Має приємний лимонний аромат. Країна-виробник: Німеччина.
Дорослим та дітям від 12 років приймати по 1 таблетці 3 рази на добу. Зберігати в сухому місці, подалі від джерел тепла та світла. Тримати далі від дітей. Не перевищувати рекомендовану дозу. Біологічно активні добавки не є заміною збалансованого і різноманітного харчування та здорового способу життя.
Склад: лимонна кислота, карбонат кальцію, яблучна кислота, регулятор кислотності бікарбонат натрію, регулятор кислотності карбонат натрію, антіадгезів трикальцій фосфат, ароматизатор, крохмаль, підсолоджувач цикламат натрію, підсолоджувач сахарин натрію, барвник рибофлавін-5-фосфат натрію.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?