• Коензим Q-10 30 мг №30 капсул Solgar

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 939118 Закінчився
387,50 грн
Купити
  • 30 шт
Коензим Q-10 – це вітаміноподібна речовина, присутня у всіх клітинах організму. Коензим Q-10 відіграє ключову роль в утворенні енергії, яка особливо необхідна для роботи клітин серця, м’язів і мозку. Коензим Q-10 забезпечує нормальну роботу серця, на виконання функцій якого витрачається значна кількість енергії. До уваги, серце людини робить 100 000 ударів на день, 37 мільйонів ударів на рік, 2, 5 мільярдів ударів протягом усього життя. Тому, коензим Q-10, будучи джерелом енергії, є необхідним компонентом для роботи серця і рекомендується для профілактики, а також у складі комплексної терапії серцево-судинної недостатності, атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії. Особливу увагу на коензим Q-10 слід звернути людям, що приймають препарати з групи статинів для зниження рівня холестерину. Статини сприяють виснаженню запасів коензиму Q -10, тим самим підвищуючи потребу організму в додатковому прийомі коензиму Q-10. Також коензим Q-10 має сильний антиоксидантний ефект, що захищає організм від негативного руйнівного впливу вільних радикалів, які викликають старіння організму та різноманітні патологічні процеси. Крім цього, додатковий прийом коензиму Q-10 сприяє підвищенню рівня життєвих сил і енергії, що особливо важливо при підвищених фізичних, розумових і емоційних навантаженнях, синдромі хронічної втоми. Додатковий прийом коензиму Q-10 особливо важливий для людей старших 25 років, оскільки з віком синтез коензиму Q-10 в організмі знижується, а нестача цієї речовини позначається на всьому організмі, особливо на тих органах, які потребують найбільших енергетичних затрат (серце, мозок, печінка). Коензим Q10 є жиророзчинною з’єднаною сполукою, і засвоєння його в організмі залежить від присутності інших жирів в їжі. Тому для підвищення ефективності всмоктування коензиму Q-10 в кожну капсулу Solgar Коензим Q-10 додана олія рисових висівок.
Рекомендації щодо застосування: вживати дорослим по 1 капсулі на день під час прийому їжі.
Одна капсула містить: активні речовини: коензим Q-10 (убіхінон) - 30 мг, допоміжні речовини: олія з рисових висівок, емульгатор: желатин, загущувач: гліцерин, емульгатор: соєвий лецитин, барвники: червоний перець, титану двоокис.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?