• Комплекc Допельгерц Омега 3 та вітамінів групи В Капсули

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 700740 Закінчився
172,10 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 30 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Комплекс поліненасичених жирних кислот Омега 3 та вітамінів групи В Допельгерц актив Омега 3 чисті судини. Сучасний засіб для комплексного захисту судин та серця. Комбінація високодозованих поліненасичених жирних кислот і фолієвої кислоти. Комплекс може бути рекомендований лікарем як додаткове джерело поліненасичених жирних кислот Омега 3, вітаміну Е, В12, В6 і фолієвої кислоти, а також: для первинної профілактики атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, інфарктів, інсультів, раптової зупинки серця та в постінфарктний період; у комплексній терапії артеріальної гіпертензії; при захворюванні нервової системи та мозку, для підтримання периферичних судин (варикозне розширення вен, тромбофлебіт); для профілактики судинних захворювань у осіб, які не хворіють, але мають фактори ризику. Спосіб застосування: по 1 капсулі на добу під час або після їжі, не розжовучи. Запивати достатньою кількістю води. Склад: риб'ячй жир з тіла арктичного лосося 1000 мг, вітамін Е 10 мг, фолієва кислота 300 мкг, вітамін В6 3 мг, вітамін В12 3 мкг. Термін споживання: 3-4 тижні, в подальшому узгоджується з лікарем.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 лютого, 2018
Ціна відповідає якості. Виробник викликає довіру Виробник викликає довіру
17 квітня, 2017
купляла один раз такі вітаміни, лікар порадив такий комплекс як профілактику серцевих захворювань