• Комплекс Georg BioSystems Синус-Ліфт З екстрактом цикламену

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 641884 Закінчився
99,95 грн
Купити
  • 2 шт
Цільова аудиторія:
Комплекс, призначений для очищення пазух носа при гнійно-запальних процесах: гайморити, синусити, затяжні риніти. Комплексний засіб що містить гель косметичний з очищаючим ефектом (7 мл) + гель косметичний відновлювальний (30 мл). Гелева форма цикламена м'якше впливає на слизову, ніж водні розчини, швидко очищає пазухи носа від вмісту. Відновлювальний спрей - регенерує слизову за рахунок бета-каротину і екстракту алое. Спосіб застосування очищаючого гелю: закинути голову і закапати в кожну ніздрю 1-2 краплі. Потім 3-4 рази втягнути в себе повітря і нахилити голову вниз на 10-15 хв. Так, щоб кінчик носа був найнижчою точкою положення голови. Протягом цього часу повільно продувати обидві половини носа, що не затискаючи ніс. Спорожнити пазухи. При припинення виділень через 10-15 хвилин впорснути відновлює гель в ніс. Повторювати 4-5 разів протягом дня. Протипоказано: особам з чутливістю до окремих компонентів рецептури. Зберігати при температурі від +5°С до +25°С в захищеному від світла місці. Рекомендується використати протягом 30 днів після відкриття флакону. Країна-виробник: Україна.
Склад: Гель косметичний з очищаючим ефектом: вода, екстракт цикламену європейського, гелеутворюючий полімер (карбомер), оксиетильована гідрогенізована касторова олія, бензоат натрію, натрію гідроокис, вітамін А (олійний розчин бета-каротина), метабісульфіт натрію, бутілоксіанізол. Гель косметичний відновлюючий: ізотонічний розчин очищеної морської води, гелеутворюючий полімер (карбомер), оксиетильована гідрогенізована касторова олія, екстракт алое, екстракт календули, натрію гідроокис, бензоат натрію, вітамін А (олійний розчин бета-каротина), метабісульфіт натрію, бутілоксіанізол.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?