• Ламінарія форте Аптека Природи

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1094784 Закінчився
98,90 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 90 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Ламінарія надзвичайно багата йодом. Вона містить йод, пов'язаний з органічними сполуками, тому йод в складі ламінарії легко засвоюється організмом і запобігає порушенню функцій щитовидної залози. Володіє прекрасними антимікробними і антисептичними властивостями, а речовини що входять до її складу є природними біогенними стимуляторами, що підвищують імунітет і збільшують захисні властивості організму, поліпшують обмін речовин, стимулюють центральну нервову систему, знижують артеріальний і венозний тиск, мають протизапальну дію не тільки при внутрішньому, але також і при зовнішньому застосуванні. Застосовується для профілактики захворювань щитовидної залози, атеросклерозу і пухлинних захворювань, нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, виведення з організму радіонуклідів і солей важких металів. Застереження: перед застосуванням звернутись до лікаря. Дана інструкція із застосування наведена у вільному перекладі і призначена виключно для ознайомлення. Для отримання більш повної інформації просимо звертатися до анотації виробника. Країна-виробник: Україна.
Склад: капсула містить: ламінарія (морська капуста), чага (березовий гриб).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 серпня, 2017
Дуже корисно для щитовидної залози та для покращення обиіну речовин в організмі, варто пропити курс
5 червня, 2017
Ламинария очень полезна, пропила половину , результат оценить сложно, но чувствую себя прекрасно