• Магній Altapharma шипучі таблетки

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1098956 Закінчився
72,75 грн
Купити
  • 20 шт
Формат продукту:
Лікувальне призначення:
Дієтична добавка Altapharma Магній має приємний апельсиновий смак та багата магнієм, який є важливим мінералом, що сприяє нормальному функціонуванню м'язів, підтримує електролітний баланс і зміцнює кістки та зуби, а також сприяє нормальному енергетичному метаболізму, зменшує втомлюваність. Країна-виробник: Німеччина.
Дорослим та дітям від 12 років приймати по 1 таблетці 3 рази на добу. Зберігати в сухому місці, подалі від джерел тепла та світла. Тримати далі від дітей. Не перевищувати рекомендовану дозу. Біологічно активні добавки не є заміною збалансованого і різноманітного харчування та здорового способу життя.
Склад: лимонна кислота, карбонат магнію, регулятор кислотності натрій гідроген карбонат, підкислювач яблучна кислота, крохмаль, ароматизатор, підсолоджувач цикламат натрію, підсолоджувач сахарин натрію, барвник бета-каротин.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?