• Неонокс Цикламен М'ята Краплі

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1071957 Закінчився
41,10 грн
Купити
  • 10 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Неонокс Цикламен краплі рекомендований: для профілактики запалення навколоносових пазух: гайморит, фронтит, профілактика респіраторних інфекцій під час епідемій, підготовка до введення в порожнину носа інших лікарських засобів (для поліпшення їх всмоктування і запобігання згубних дій хімічних елементів на слизову носа, а також на нюх). Запобігання набряклості слизової носа при переохолодженні і нежиті. Профілактика інфекційна, алергічний і атрофічний риніт, риносинусит, ринофарингіт. Застосовується для лікування гострих і хронічних синуситів (гайморити, фронтити), алергічного риніту; для місцевого лікування риносинуситів; для клінічного застосування в оториноларингологічній практиці як профілактичний засіб. Оптимізує перебіг післяопераційного періоду у хворих, оперованих з приводу хронічного синуситу. Для місцевого застосування. Дорослим засіб закапують по кілька крапель через носові проходи на слизову оболонку носа кожні 3 години. Тривалість застосування до 10 днів. Перед застосуванням обов'язково проводиться проба на сприйнятливість до препарату: 1каплю засобу закапують в один носовий прохід і при відсутності побічних явищ дозволяється до застосування (1 натискання = 1 крапля). Перед застосуванням збовтати. При використанні не закидайте голову. Ця інструкція з медичного застосування НЕОНОКС надана тільки для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся, будь ласка, з лікарем. Країна-виробник: Україна.
Склад:масляні екстракти: прополіс, цикламен, м'яти, ефірну олію м'ята, оливкова олія

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?