• Пастилки Natur-sept Кашель

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1120411 Закінчився
112,90 грн
Купити
  • 18 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Пастилки Natur-sept Кашель містять активні компоненти, що вкривають слизову оболонку горла захисною плівкою та заспокоюють кашель. Завдяки своїм властивостям продукт захищає слизову оболонку від шкідливого впливу подразнюючих факторів, зменшуючи частоту кашельного рефлексу. Крім того, Natur-sept Кашель зволожує горло і полегшує відхаркування. Завдяки властивостям заспокійливої дії препарат сприяє відновленню балансу подразненої кашлем слизової оболонки горла та полегшую дихання. Захищати від світла і вологи. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не застосовувати при підвищеній чутливості на будь-який з компонентів продукту. Не застосовувати дітям віком до 6 років (діти в цьому віці можуть вдавитися препаратом). Продукт містить цукор. Країна-виробник: Польща.
Склад: сухий екстракт ісландського моху, сухий екстракт чебрецю, лимонна кислота, рідкий екстракт алоє, ароматизатор гуава, густий екстракт кореню алтея, витяжка з квітів коров'яку, витяжка з квітів липи, лимонна кислота, цукор, сироп глюкози.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
30 жовтня, 2017
По действию слабенькие, рассасываются быстро, эффект короткий. Но! Леденцы невероятно вкусные, вкус колы с шоколадно-сливочными карамельками. Не отказалась бы от килограмма таких конфет:)
11 липня, 2017
как обычный препарат от кашля очень дорогой, есть аналоги в разы дешевле и не хуже