• Рослиний комплекс Допельгерц Б'юті Краса та здоров'я волосся Капсули

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 919504 Закінчився
170,03 грн  242,90 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 30 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Рослиний комплекс з вітамінами та мікроелементами Допельгерц Б’юті Краса та здоров’я волосся – це збалансований комплекс вітамінів, рослинних компонентів та мінеральних речовин, що покращує якість структури волосся, сприяє його росту, нормалізує роботу сальних залоз, надає волоссю природного блиску та еластичності.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 грудня, 2017
Пропила курс из 30 капсул. Понравилось, что 1 в день, так что не заморачиваешься. Особого эффекта не заметила.
5 листопада, 2017
В бьюті-боксі був блістер цього БАДу. Приймала лише 10 днів (1/3 курсу), тому про ефективність говорити важко. Сподобалося, що на добу йде лише одна капсула. Ковтати її легко. Алергію не викликає.
13 червня, 2017
натуральна добавка для здорового та красивого волосся
9 червня, 2017
Прекрасный комплекс,принимала 2 месяца,качество и количество волос значительно улучшилось