• Сироп від кашлю МА-и-МА з екстрактом мати-й-мачухи та первоцвіту

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1071971 Закінчився
40,56 грн  57,95 грн
Купити
  • 115 мл
Сироп від кашлю - це природний вітамінний комплекс для дорослих та дітей для нормалізації функціонування бронхо-легеневої системи при сезонних застудних захворюваннях. Ефективність сиропу зумовлена поєднанням компонентів мати-й-мачухи, первоцвіту, чабрецю та вітаміну С, які підсилюють і доповнюють дію один одного. Сприяє послабленню вологого кашлю, полегшенню відходження мокротиння, має відхаркувальні властивості. Екстракти мати-й-мачухи та первоцвіту ефективні в комплексній терапії при: трахеїті, трахеобронхіті, бронхіті, бронхопневмонії, ларинготрахеїті. Застосування: дітям від 7 до 12 років - по 2,5 -5,0 мл 3-5 разів на добу після їжі. Дорослим і дітям старше 12 років по 5,0-10 мл 3-5 разів на добу після їжі. Тривалість прийому 1-3 тижні. Перед використанням збовтати! Застереження: перед застосуванням рекомендовано порадитись з лікарем. Сіроп протипоказан вагітним жінкам, матерям, що годують немовлят,  при індивідуальному несприйнятті окремих компонентів. Країна-виробник: Україна.
Склад: вода - 69,4%, вітамін С (аскорбінова кислота) - 10,0%, сухий екстракт трави мати-й-мачухи - 5,0%, сухий екстракт первоцвіту- 5%, сухий екстракт чабрецю - 5%, сухий екстракт стевії - 4%, гідроксипропілметилцелюлоза - 1,0%, натрію бензоат - 0,5%, ментол - 0,025%.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?