• Спрей назальний Санорин Аква від алергічного нежитю

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1100468 Закінчився
151,00 грн
Купити
  • 20 мл
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Спрей назальний Санорин Аква від алергічного нежитю - профілактично-лікувальний гіпертонічний сольовий розчин в комбінації з екстрактом Алое Вера. Захищає слизову носа від алергенів, зменшує набряк, відновлює дихання. Під час сильного нежитю Санорин допоможе на певний проміжок часу зняти набряк слизової носа і стабілізувати нормальний стан дихання, зменшить процес виділення слизу, однак він ніяк не бореться із причиною хвороби, саме тому як препарат для лікування не годиться. Країна-виробник: Іспанія.
Спосіб застосування: використовувати дорослим і дітям - дітям старше 15 років, по 2-3 краплі в ніздрю. Інтервал між прийманням повинен бути не менше 5 годин. Однак при користуванні цим засобом потрібно бути застережливим, адже при надмірному застосуванні може розвинутись тахіфілаксія і медикаментозний риніт.
Склад: ксантанова камедь, натрію хлорид, гліцерин, алое вера екстракт, гідрогенізована касторова олія, аскорбінова кислота. Допоміжні речовини: ефірна олія лимону, ефірна олія евкаліпту, ефірна олія чайного дерева, ефірна олія м'яти, вода очищена. Допоміжні речовини: дигідрофосфат калію, гідрофосфат калію, ЕДТА динатрієва сіль тригідрат, бензалконію хлорид, гідроксид натрію.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?