• Спрей очищуючий Синус Ліфт Актив з екстрактом цикламену європейського

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1094707 Закінчився
165,20 грн  236,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 10 мл
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Спрей очищуючий рекомендований для очищення і захисту фізіологічних функцій слизової оболонки пазух носа при гнійно-запальних процесах. Для відновлення комфортного носового дихання і функцій слизової оболонки порожнини носа, порушених внаслідок гнійно-запальних змін придаткових пазух носа та активних лікувальних заходах. Рекомендується при катаральних або гнійних гайморитах, фронтитах, етмоїдитах, комбінованих синуситах, які супроводжуються алергічними риносинуситом. Спосіб застосування: у кожен носовий хід зробити по 1-2 вприскування гелю. Після цього через 1-2 хвилини нахилити голову вниз на 10-15 хвилин так, щоб кінчик носа був самою нижньою точкою положення голови і протягом усього цього часу повільно продувати обидві половини носа, не затискаючи ніс. При такому положенні голови зміст всіх пазух носа спорожняється, тому можливі значні виділення з носа. Процедуру проводити не більше 2 разів на добу. Застереження: протипоказано особам з чутливістю до окремих компонентів рецептури. Зберігати у захищеному від світла місці. Країна-виробник: Україна.
Склад: вода, тіосульфат натрію, екстракт цикламену європейського, гелеобразуючий полімер (карбомер), гідроокис натрію, бронопол.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?