• Таблетки Doppelherz aktive Меноактив

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 394280 Закінчився
196,40 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 30 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Таблетки Doppelherz aktive Меноактив мають в складі комплекс фітоестрогенів з вітамінами, що допомагає жінкам м’яко подолати симптоми гормональної перебудови організму. Можуть бути використані в раціонах дієтичного харчування, як додаткове джерело кальцію, вітамінів та ізофлавонів сої, що сприяють загальному зміцненню організму жінок в період пре- та постменопаузи. Рекомендуються при порушенні гормонального фону жінки в період пре- та постменопаузи, при вегетативних порушеннях (приливи, підвищена пітливість, серцебиття, ожиріння), при порушеннях психоемоційної сфери (втома, дратівливість, плаксивість), для зниження ризику виникнення остеопорозу. Ізофлавони сої (фітоестрогени) – компоненти рослинного походження, що вигідно відрізняються від синтетичних естрогенів, оскільки не мають характерних побічних ефектів. Застосування фітоестрогенів ефективне та безпечне для зменшення симптомів, що виникають у процесі природної гормональної перебудови жіночого організму. Країна виробник: Німеччина.
Застосування: дорослим по 1 таблетці на добу під час їди, не розжовуючи. Запивати достатньою кількістю води. Застереження: можлива підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не застосовується жінками в період вагітності та лактації.
Склад: Активні інгредієнти: ізофлавони сої, кальцій, холекальциферол (Вітамін D3), тіамін (Вітамін В1), Рібофлавін (вітамін В2), Піридоксин (Вітамін В6), Цианокобаламін (Вітамін В12), біотин, фолієва кислота.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 червня, 2017
Улучшает самочувствие и поднимает жизненный тонус.