• Вітаміни Doppelherz aktiv для діабетиків

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 394231 Закінчився
154,70 грн
Купити
  • 30 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Вітаміни Doppelherz aktiv для діабетиків - це спеціальний вітамінно-мінеральний комплекс, розроблений з урахуванням особливостей обміну речовин у хворих на діабет. Рекомендуються для попередження ускладнень і для корекції порушень обміну речовин у хворих на цукровий діабет. Doppelherz aktiv для діабетиків є додатковим джерелом вітамінів і мінеральних речовин (в комплексі з базисною терапією). Сприяє відновленню організму і поліпшенню загального стану після перенесених хвороб. Країна виробник: Німеччина.
Дорослим по 1 таблетці на добу під час їди, не розжовуючи. Запивати достатньою кількістю води. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Застереження: можлива індивідуальна чутливість до компонентів рецептури. Doppelherz aktiv для діабетиків протипоказаний вагітним жінкам та в період лактації. Зберігати при температурі не вище +25°С, в сухому і недоступному для дітей місці. Не є лікарським засобом. Зберігати в упаковці виробника.
Склад: активні інгредієнти: магнію оксид, кислота аскорбінова, вітамін Е, цинку глюконат, нікотинамід, вітамін В12, вітамін В5, вітамін В6, вітамін В1, вітамін В2, фолієва кислота, хрому (ІІІ) хлорид, біотин, натрію, селенат. Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль рисовий, моно та дигліцериди жирних кислот Е471, діоксид кремнію аморфний Е551, вода очищена, магнію стеарат Е470, гуміарабік Е414, гідроксіпропілметилцелюлоза Е464, шелак Е904, Твін-810 Е433, титану діоксид Е171, тальк Е553, олія оливкова, оксид заліза жовтий Е172.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
23 жовтня, 2017
Хорошие витамины,для диабетиков,теперь и в Watsons.Рекомендуется употреблять добавку до еды.