• Вітаміни Doppelherz aktiv Гліцин + В-вітаміни

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 919518 Закінчився
62,37 грн  89,10 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 30 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Вітаміни Doppelherz aktiv Глицин + В-вітаміни - це спеціальний комплекс для зменшення психоемоційного напруження і покращення мозкової діяльності. Doppelherz aktiv Глицин + В-вітаміни знижує ступінь вегето-судинних порушень, зменшує вплив спиртних напоїв і лікарських засобів, які негативно впливають на нервову систему, знижує ступінь наслідків крововиливів в мозок, а також струсів і ударів. Доппельгерц актив Глицин + В-вітаміни рекомендується до застосування для підвищення розумової працездатності, допомагає подолати безсоння, також комплекс призначають в якості нейропротекторного препарату при ішемічному інсульті. Країна виробник: Німеччина.
Вітаміни Doppelherz aktiv Гліцин + В-вітаміни приймати дорослим по 1 капсулі 1 раз на добу під час або після їди, запиваючи достатньою кількістю води. Тривалість приймання препарату - 1 місяць. Застереження: можлива індивідуальна чутливість до компонентів. Doppelherz aktiv протипоказаний вагітним жінкам і в період лактації. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Зберігати при температурі не вище +25°С, в сухому і недоступному для дітей місці в упаковці виробника. Не є лікарським засобом.
Склад: активні інгредієнти: гліцин, вітамін В12, вітамін В1, вітамін В6. Допоміжні речовини: магнію стеарат Е470, желатин, вода очищена, титану двоокис Е171.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 листопада, 2017
Пью в качестве поддерживающей терапии в совокупности с другими препаратами. Вау-эффекта, конечно, не заметила, но зато и побочек тоже, что уже радует. Настроение - то же, сон - тот же... Ждем эффекта.
6 липня, 2017
Хорошие витамины известной ТМ ДОППЕЛЬГЕРЦ помогут снять напряжение, усталость, улучшится настроение. Рекомендую.
5 липня, 2017
Эффективный препарат по доступной цене, действительно улучшает настроение и сон.Но за время приёма я обнаружила побочный эффект- он понижает давление,так что пришлось снизить назначенную врачом дозу.