• Вітамінно-мінеральний комплекс Допельгерц актив Магній В6 Таблетки

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 680104 Закінчився
127,20 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 30 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Сучасний засіб для міцних нервів та бездоганній роботі м’язів Вітамінно-мінеральний комплекс Допельгерц актив Магній В6 Таблетки, завдяки наявності оптимальної кількості магнію і вітамінів групи В. Магній активізує дію вітаміну В6 у печінці. Отже, доцільно поєднувати застосування магнію і вітаміну В6. Вітамінно-мінеральний комплекс може бути рекомендований лікарем як додаткове джерело магнію, вітамінів В6, В9, В12, а також: при порушеннях, спричинених дефіцитом магнію (це м,язові спазми); при розладах сну, нервовій збудженості; при зниженні пам’яті та концентації уваги, при головному болю, міалгіях; при інтенсивних фізичних та розумових навантаженнях, при кардіологічних порушеннях (стабілізує серцевий ритм, знімає спазм кровоносних судин); при діабеті 2-го типу нормалізує рівень глюкози в крові. Спосіб застосування: по 1 таблетці на добу під час або після їжі, не розжовуючи. Запивати достатньою кількістю води. Склад: магній 400 мг, вітамін В6 5 мг, вітамін В1 4,2 мг, фолієва кислота 600 мкг, вітамін В12 5 мкг.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
30 серпня, 2017
Почувствовала эффект после недели приема, мне помогает, успокаивает.
14 серпня, 2017
На меня не подействовал, наоборот сон ухудшился
27 липня, 2017
Допила упаковку, побочек не выявлено, равно как и существенного эффекта. Понравилось, что магния 400 мг и 1 таблетка в день, в отличие от обычного магне-Б6, которого 100 мг и нужно пить 4-8 таб/д.
27 липня, 2017
Качественный витаминный комплекс,который отлично помогает преодолевать стрессовые ситуации. Нервишки успокаивает на ура
19 липня, 2017
Очень хороший витаминный комплекс с магнием. Поддерживает при постоянных стрессах. Удобно, что теперь можно приобрести в Ватсонс. Рекомендую!