• Дієтична добавка Schonen Turbiotic Закреп

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1128181 Закінчився
200,10 грн
Купити
  • 10 шт
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Дієтична добавка Schonen Turbiotic Закреп рекомендовано застосовувати в якості дієтичної добавки до раціону харчування. Регулює діяльність шлунково-кишкового тракту та зміцнює імунітет організму. Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve та інулін, які входять до складу Turbiotic constipation / Турбіотик закреп, сприяють запобіганню і усуненню закрепу, а також відновлюють корисну мікрофлору шлунково-кишкового тракту. Протипоказання: індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів. Не є лікарським засобом. Зберігати в оригінальній упаковці виробника у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці. Країна-виробник: Польща.
Дорослим (у т.ч. вагітним і годуючим грудьми) і дітям від 6 років і старше по 1-2 саше незалежно від прийому їжі 1 раз на добу. Дітям у віці від 2 місяців до 6 років по 1 саше 1 раз на добу разом з прийомом їжі, розчинивши вміст саше в 50-100 мл грудного молока або молочної суміші, або кип'яченої води.
Склад на 1 саше: активні інгредієнти: Lactobacillus rhamnosus GG AF - 1x10^9 КУО, Bifidobacterium breve BR03 - 1x10^9 КУО; інулін - 4,0г; допоміжні речовини: мальтодекстрин.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?