• Капсули Schonen Switzeland DermaPro симбіотик

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 852017 Закінчився
120,96 грн  172,80 грн
Купити
  • 8 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Капсули Schonen Switzeland DermaPro - симбіотик (пробіотик + пребіотик), що вживається в якості дієтичної добавки до раціону харчування дітей віком від 2 місяців і дорослих як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus GG (LGG) і фруктоолігосахарідов для відновлення та нормалізації мікрофлори кишківника, поліпшення його функціонального стану, усунення дисбактеріозу та сприяння нормалізації травлення. Засіб запобігає виникненню або загостренню алергічних захворювань шкіри та слизових оболонок. Лактобактерії LGG, що входять до складу DermaPro, запобігають розмноженню патогенних мікроорганізмів в кишківнику та сприяють відновленню балансу корисної мікрофлори, усунення дисбактеріозу та нормалізації травлення. За результатами наукових досліджень, бактерії LGG були віднесені до мікроорганізмів, ефективних щодо дисбактеріозу та абсолютно безпечних для людини. Фруктоолігосахаріди є ідеальним живильним субстратом для корисної мікрофлори та сприяють її активному розмноженню в травному тракті. Країна виробник: Італія.
Дітям грудного віку: вміст 1 капсули розчинити в 50-100 мл грудного молока, молочної дитячої суміші, або охолодженої кип'яченої питної води. Дітям у віці від 2 місяців до 3 років приймати по 1 капсулі на добу незалежно від прийому їжі вранці або ввечері; дітям у віці від 3 років і дорослим - по 1-2 капсулі на добу незалежно від прийому їжі вранці та/або ввечері. Не додавати до гарячого! Не змінює смак напоїв і їжі. Неприпустимо використання води з колодязів і каптажних джерел. Рекомендований курс вживання: 1 місяць. Для максимальної ефективності інтервал між прийманням DermaPro і антибіотиками повинен становити 3 години. Застереження: не є лікарським засобом. Можлива підвищена чутливість до окремих компонентів. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Склад: 1 капсула містить: 1,5х10^9 КУО життєздатних бактерій Lactobacillus rhamnosus GC (LGC); допоміжні речовини: фруктоолігосахариди, нерозчинна клітковина, двоокис кремнію (Е551).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?