• Йогурт Georg BioSystems Baby постантибіотик, капсули

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 372538 Закінчився
45,45 грн
Купити
  • 30 шт
Цільова аудиторія:
Для дітей від 1-го року. Йогурт-постантибіотик Baby Georg BioSystems - джерело лактобактерій, ліофілізований засіб із запатентованою технологією, яка дозволяє усунути дисбактеріоз і нормалізувати роботу кишечника. Наявність екстракту розторопші у складі надає профілактичну дію на клітини печінки. Призначений для профілактики дисбактеріозу при антибіотикотерапії, для зниження токсичного впливу на печінку. Не містить ГМО. Застереження: Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем. Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла приміщенні при температурі від -10°С до +25°С. Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. Не є лікарським засобом.
Склад: клітковина рослинна або порошок пектину, моногідрат лактози, стеарат магнію, екстракт дріжджів, екстракт розторопші, ліофільно висушена біомаса лактобактерій Lactobac. Rhamnosus В. 3,4x10^9 Lactobac. Murinus LE 1,6x10^8, гідролізат молочного казеїну.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 травня, 2017
Хороший йогурт получается.
6 травня, 2017
безпечний для малечі, даємо від 9 місяців