• Серветка для прибирання Фрекен Бок целюлозна Аккорд

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 928723 Закінчився
42,50 грн
Купити
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
34,00 грн     42,50 грн
  • 5 шт
Класифікація:
Целюлозні серветки для прибирання. При висиханні твердіють, що перешкоджає розвитку мікробів і неприємних запахів. Призначення: для всіх видів вологого прибирання кухні та ванної кімнати. Склад: дрібнопориста целюлоза. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 лютого, 2018
Хороші серветки. Зручні у використанні.
31 січня, 2018
Гарний помічничок у господарстві) добре справляється із забрудненими поверхнями та гарно вимивається)
27 січня, 2018
Завжди ними користуємось, аналогів не має. Добре відтерають бруд
24 листопада, 2017
хорошие салфетки, удобные, хорошо впитывают и вытирают, хватает надолго. правда, цена не радует, только по акциям. хорошо отмываются, если замочить в доместосе и тогда можно еще долго использовать
28 жовтня, 2017
хорошие тряпочки, приемлемого размера и приятных цветов, найс.