• Косметичні паперові серветки Alouette

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1028858 Закінчився
29,95 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 100 шт
Тип шкіри:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Косметичні двошарові паперові серветки є практичним атрибутом сучасного життя. Призначені для особистої гігієни. Делікатні та м'які, вони чудово очищають шкіру і виявляються корисними в різних життєвих ситуаціях. Мають велику вбираючу здатність. Виготовлені з високоякісної екологічно чистої сировини. Не викликають алергії, не подразнюють чутливу шкіру. Зручна упаковка, яку можна відкривати і закривати багаторазово, дозволяє зберігати серветки в гігієнічної чистоті. Застереження: використовувати тільки за призначенням. Країна-виробник: Німеччина.
Склад: 100% целюлоза.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 січня, 2018
Велика та зручна сімейна упаковка.
19 грудня, 2017
Хорошие
18 грудня, 2017
хорошої якості, не рвуться, вистачає надовго
20 вересня, 2017
Достаточно плотные и с хорошей впитываемостью, большое кол-во в упаковке. И всё это, учитывая также известность данной ТМ, за разумную цену.
15 серпня, 2017
мягкие, качественные, большая упаковка, приятная цена, коробка с ненавязчивой расцветкой