• Засіб для чищення унітазу Domestos Ультра Білий

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 859647 Закінчився
59,95 грн
  • 1 л
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Універсальний засіб Domestos — густий та економічний! Domestos ефективно видаляє бруд і вбиває всі відомі мікроби. Густий, багатофункціональний, економічний і неймовірно ефективний. Застереження: не використовувати на металевих поверхнях з емальованим, золотим або хромованим покриттям. Не допускати потрапляння на тканину, меблі, оббивку, килими, оскільки вони можуть пошкодитися. У випадку потрапляння Domestos на такі поверхні протерти їх і ретельно промити водою. Не змішувати з іншими засобами з метою уникнення утворення небезпечного газу (хлору). Перед використанням ознайомитися з маркуванням продукту. Використовувати рукавички і засоби для захисту обличчя і очей. Використовувати лише у добре провітрюваному приміщенні. Не вдихати випари. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Склад: <5%: гіпохлорит натрію, неіоногенні ПАР, мило, запашка. Країна-виробник: Угорщина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?