• Засіб для догляду за посудомийної машиною Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 631153 Закінчився
54,95 грн
  • 250 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Видаляє жир, вапняні відкладення та очищує забруднення навіть у найвіддаленіших місцях вашої посудомийної машини. При постійному застосуванні значно подовжує термін її роботи. Застосування: очищення всередині: звільнити машину від посуду, зняти з ковпачка захисну фольгу (не знімати ковпачок повністю, під час миття восковий осередок розчиниться під дією температури), пляшку перевернути у відсік для дрібного посуду та встановити режим миття 65ºС. Очищення дверей зовні: відкрити пляшку, налити рідину на серветку, промити двері та гумові ущільнювачі на них. При сильних забрудненнях залишити на деякий час для взаємодії. Ретельно вимити руки. 1 пляшка 250мл розрахована на одне застосування. Використовувати один раз на два місяці. Не застосовувати одночасно з іншими засобами для посуду, а також безпосередньо з самим посудом. Застереження: Тримати в недоступному для дітей місці. Подразнює очі. Уникати потрапляння в очі! При потраплянні в очі негайно промити великою кількістю води та звернутись до лікаря. Не ковтати! У разі проковтування негайно звернутися за медичною допомогою до лікаря і показати упаковку (етикетку). Зберігання: тримати в сухому місці при температурі від 5 до 30°С. Склад: вода, лимонна кислота, від 5 до 15% неіонних ПАР, лимонен, ароматизатор, консерванти, CI 42090. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 грудня, 2017
Чересчур резкий запах, хоть и приятный. Ароматизатора не пожалели, держится после чистки несколько дней. Очень надеюсь, что внутри, там где не видно глазу, все хорошо отчищает. Жаль, нельзя проверить.
28 листопада, 2017
Мне средство понравилось. Машинку почистила им нормально.
20 листопада, 2017
Непоганий але не найкращий))))))
9 жовтня, 2017
Наверное, хорошо очищает. Но запах очень сильный и едкий - запах кислоты, который ощущается еще дня три.
16 вересня, 2017
Хороший аромат и быстрое действие по очистке.