Маска для обличчя купити | Корейські маски замовити | Watsons блог

Маски для обличчя

02.10.2019

Догляд за обличчям — процес щоденний і кропіткий. Але нагородою тобі стане завжди свіжий зовнішній вигляд і задоволення від власного відображення у дзеркалі. Раніше позиція косметологів була такою: маски — додатковий, нерегулярний догляд, що використовується два-три разі на тиждень. Але сьогодні ми бачимо зміни. Завдяки тому, що діючі компоненти в масках корейських брендів натуральні і безпечні, ви можете включати маски в щоденний догляд за обличчям.

Спробуй новий формат догляду за шкірою: Один день — одна маска.

Ти маєш знати, що маски розрізняються за ефектом та способом нанесення

Якщо потрібен швидкий результат, найкращим вибором стануть експрес-маски на тканинній основі. Іноді вони також бувають гідрогелевими. Усього 15-20 хвилин — і ти готова до важливої зустрічі або несподіваної вечірки. До того ж, активні речовини в таких масках не агресивні і ти можеш використовувати їх хоч кожен день.

Так звані WASH-OFF маски — найбільш традиційні з усіх. Те, до чого ми звикли: нанести-потримати-змити. Але помилкою буде думати, що традиційне — значить, застаріле. Навпроти, в таких масках дуже широкий спектр дії. Тут і зволоження, і відновлення, і живлення, і антивіковий догляд. До того ж, новації є і в таких засобів. Чого варті тільки кисневі маски у вигляді пінки.

Показано > з результатів

Крім того, існують ще й нічні маски, які працюють в той час, коли шкіра найбільш активно регенерує — з 23 години ночі до 5-ї ранку. Вони надзвичайно зручні. адже вам не доведеться виділяти спеціальний час для догляду за собою. Ви спите — маска працює!

Корейські маски перевірених брендів ви знайдете в онлайн каталозі “Ватсонс”. У “Watsons” ви зможете знайти засоби для догляду за будь-яким типом шкіри і віком. Наші консультанти з радістю підкажуть вам, який саме засіб краще підходить саме вам, а також допоможуть з оформленням замовлення.

Обери свою ідеальну маску зараз!

Більше товарів для твоеї краси