Чоловікам

Косметичні засоби для чоловіків набули широкого вжитку і стали відносно популярними тільки наприкінці минулого століття. До цього користування чоловічою косметикою вважалося недостатньо мужнім, хоча шкіра сильної половини людства потребує догляду і захисті не менше, ніж жіноча.  Однак варто зазначити, що всі видатні особи нашої історії (в чоловічому еквіваленті) активно користувалися аромо маслами, зволожуючими сумішами.

Товари для чоловіків

Помилкою буде вважати, що товари для чоловіків відрізняються від жіночих виключно ароматом і палітрою кольорів оформлення. Численними експертами в косметологічної області давно доведено, що чоловікам потрібна своя, особлива чоловіча косметика. Вся справа в тому, що потреби чоловічої і жіночої шкіри абсолютно різні. Різниця в щільності (на користь чоловічої), в інтенсивності вироблення шкірного сала призводить до того, що чоловіча шкіра виявляється на порядок більш жирної, більш схильною до висипу і запалень, що, однак, не заважає їй старіти набагато повільніше багатьох панянок. Остання обставина пояснюється більш високою щільністю колагену в шкірі «Андрєєв» та «Олександрів». Хоча з часом високий вміст колагену грає з чоловіками злий жарт: на відміну від поступового жіночого зів’янення чоловіче старіння відбувається швидко і досить різко. Тому сучасна косметика для чоловіків (адаптована під всі потреби) є більш концентрованою, але за текстурою легшою, проникаючою, не вимагає втирання в шкіру.

Чоловічі товари

До чоловічих товарів прийнято відносити: всілякі шампуні, гелі для душу, пінки для гоління, зубні щітки, дезодоранти, бритви, контрацептиви, засоби для інтимної гігієни. Чоловіча косметика так само, як і жіноча, обирається відповідно до типу вашої шкіри (суха, жирна, комбінована).  З огляду на, що найчастішим і самим чоловічим заняттям є гоління, вибору лез і засобів до та після гоління приділяється дуже пильна увага. Розвиток промисловості дійшло вже до того, що світ побачили «інгібітори росту волосся», які за умови застосування їх після гоління суттєво уповільнюють ріст волосся.

Ватсонс дарує радість!

Мережа магазинів watsons, розташована не тільки в Києві, а й у багатьох містах України, пропонує своїм клієнтам трохи продовжити собі відчуття свята і настання Нового року!  З нами ви можете купити товари, що сподобалися онлайн, не покидаючи затишку вашого житла. Широкий асортиментний ряд, висока якість пропонованої продукції, доповнено конкурентно-здатними цінами на всю продукцію. Купити нашу продукцію можна, відвідавши один з магазинів, або замовивши товари через сайт. При цьому ви маєте можливість залишити заявку для зв'язку з кращим менеджером, або оформити своє замовлення самостійно, заповнивши форму з «доставкою за адресою».

 
 
mastercard-visa