Декоративна косметика

 

Жінки завжди прагнули привернути увагу до своєї краси, і у всесвітній історії багато прикладів застосування ягід і рослин для додання більш насиченого кольору губам, рум'янцю – щокам і нового відтінку – волоссю. Сучасна декоративна косметика сягає корінням на 5000 років назад, у Стародавній Єгипет. Канони краси тих років допускали підведення очей, фарбування нігтів і брів, а також тонування губ. Нанесений макіяж міг позначати приналежність людини до певного роду чи стану. Сьогодні косметика щодня використовується жінками і чоловіками для створення індивідуального образу, щоб підкреслити переваги зовнішності та приховати дрібні недоліки. А техніки контурінгу та скульптування, використовувані професіоналами, і взагалі здатні змінити вигляд людини.

 

Підібрати та купити косметику особисто для себе – легко?

 

Декоративну косметику купити легко, навіть професійну. Питання в тому, щоб правильно її використовувати, підбираючи саме ті засоби, які підкреслять природну привабливість, зроблять риси обличчя більш виразними, а зовнішність – яскравішою. І справа не лише у відтінках, що підходять за кольоротипом. Варто підібрати саме ті засоби, які:

 

  • відмінно тримаються на вашій шкірі, губах і віях;
  • приховують дрібні недосконалості;
  • забезпечують вам впевненість у нанесенні і носінні макіяжу.

 

Для початку потрібна так звана базова косметика. Купити в Україні з адресною доставкою або доставкою на відділення пошти, або в найближчому стаціонарному магазині її найпростіше у Watsons:

 

  1. Тон-основа: мус, крем, сироватка, пудра. Продукт із цієї групи варто вибирати залежно від типу та особливостей шкіри, її текстури й бажаного ефекту. Так, для створення природного образу варто підбирати легку тональну основу, максимально наближену до натурального відтінку шкіри обличчя і шиї. Для літнього макіяжу підійде мерехтлива пудра або бронзер. А для того, щоб макіяж лягав рівно на розширені пори, варто пошукати професійні тональні засоби, які вирівнюють шкірний рельєф і надають їй рівний відтінок.
  2. Коригувальні засоби: коректори, консилери та хайлайтери, професійні засоби для контурінгу, що дозволяють створити максимальну різноманітність повсякденних, святкових і несподіваних образів.
  3. Рум'яна, декоративні хайлайтери і бронзери. Вони можуть бути гелевими або кремовими, рідкими або пудровим, і служать для виділення і вигідного «підсвічування» окремих зон обличчя: наприклад, вилиць і повік.
  4. Косметика для очей: олівець, підводка, тіні та коректори для брів, що дозволяють підкреслити й навіть візуально змінити розріз очей, зробити їх виразними і створити родзинку в образі.
  5. Косметика для губ: олівці, блиски, помади, що підкреслюють або коректують форму, додають об'єм і створюють спокусливий акцент.
  6. Косметика для рук: основи під лаки, гель-лаки та традиційні стійкі лаки, закріплювач.
  7. Парфуми, які завершують створений образ і підкреслюють вашу індивідуальність.

 

Де замовити косметику?

 

Природно, косметичні засоби мають гармоніювати між собою, та варто також врахувати реакцію шкіри. Так, навіть професійні засоби по-різному лягають на шкіру різних типів, і варто протестувати засіб, перш ніж купити або зробити замовлення. Косметика повинна індивідуально підходити саме вам по відчуттях і бажаному результату, тож знайти «свої» засоби простіше при спілкуванні з кваліфікованим консультантом і використанні пробних версій. Їх ви з легкістю відшукаєте в стаціонарних магазинах Ватсонс.

 

Замовити косметику онлайн теж можливо, адже у вас точно є улюблені засоби і новинки на прикметі, які хочеться спробувати після побаченої реклами і прочитаних відгуків. Косметика в Україні в широкому асортименті представлена ​​в інтернет-магазині Watsons, і замовити її так просто – з адресною доставкою або доставкою на найближче поштове відділення, що створювати нові образи і пробувати нові продукти відомих брендів стає ще приємніше. Також у стаціонарних і онлайн-магазині Ватсонс вас точно здивує косметика Україна, купити яку варто, щоб переконатися, що українські бренди з кожним роком удосконалюють формули декоративних продуктів і перетворюють їх на справжні шедеври.

 

Радійте цінами і вигідним акціям на професійні засоби, експериментуйте, комбінуйте, удосконалюйтеся в мистецтві макіяжу. І кожен раз отримуйте максимум задоволення від шопінгу, замовивши декоративну косметику в Ватсонс вже сьогодні!

mastercard-visa

Мобільний додаток Watsons