Макіяж

Засоби для декоративної косметики почали використовуватися людьми 5 000 років тому. В ті часи канонами краси допускалося підведення очей фараонам, тонування губ. У стародавні часи нанесення макіяжу було обумовлено прагненням зафіксувати приналежність тієї чи іншої людини до роду. У теперішній же час декоративна косметика - інструмент створення власного образу, підкреслення достоїнств зовнішності та нівелювання недоліків.

Засоби для макіяжу - різновиди і застосування

Засоби для макіяжу в умілих руках здатні збільшити привабливість, зробивши риси чіткими і виразними, зовнішність яскравою.

До засобів, які відповідають за макіяж, відносять:

  • Основа-тон.  До цієї групи належать різноманітні муси, креми, сироватки і пудри. Вони вибираються в залежності від особливостей та типу шкіри, її текстури, бажаного кінцевого результату. Якщо, наприклад, планується нанесення природного макіяжу, то тональна основа повинна бути максимально наближеною до натурального кольору шкіри обличчя і шиї. Якщо ж в планах створення літнього мейкапу, то застосовують мерехтливу пудру або бронзатор.

  • Коригувальні засоби. До групи входять консилери, коректори, засоби для контуринга, які дозволяють, як скульптору, промальовувати обличчя шляхом розстановки світлових акцентів.

  • Рум'яна. Можуть бути кремовими, рідкими і служать для виділення області милиць та надання їм природного рум'янцю.

  • Косметика для губ (олівець, помада, блиск) коректують форму та надають відсутній обсяг.

  • Косметика для очей (підводка, олівець, тіні, коректори для брів) дозволяють виправляти розріз очей, роблячи їх більш виразними.

Виділяють ще окремий підвид декоративної косметики, що дозволяє їй довше триматися на обличчі, забезпечуючи більш однорідний тон шкіри.

Макіяж - краса для всіх

Макіяж - мистецтво, що дозволяє вдосконалити будь-які зовнішні дані. Головне врахувати власний тип шкіри, так як від цього залежить складність догляду та різновиди необхідних для використання засобів. Різний тип шкіри по-різному реагує на той чи інший засіб, тому нормальна шкіра, жирна, суха або комбінована - кожна вимагає індивідуального підходу в декоруванні. Згодом будь-яка шкіра втрачає пружність, тому в якості основи додатково може знадобитися силіконовий або шовковий праймер, що допомагає заповнювати надмірно глибокі зморшки.

Ватсонс - легке замовлення

Не важливо де ви перебуваєте - в Києві чи віддаленому місті України - вибрати, замовити та отримати косметику дуже просто. Watsons пропонує чудову можливість купити будь-який товар, який сподобався, через інтернет за найпривабливішою ціною. Простота замовлення, оформлення, оплати і прекрасно організована доставка дозволяє перетворити покупку в захоплюючий процес.  На сайті ви отримуєте можливість оформити замовлення самостійно або звернутися за консультацією до досвідченого менеджера. У будь-якому випадку ви отримаєте задоволення від шопінгу та запропонованих цін!

 
 
mastercard-visa