Купити одеколон в інтернет-магазині WatsonsОдеколон (eau de cologne — в буквальному перекладі означає «вода з Кельна») — це вид парфумерної продукції з низькою концентрацією ароматичних речовин. Спочатку винайдений у 1709 році, згодом він став загальним терміном для легких ароматизованих композицій. Типова концентрація ароматизаторів може незначно змінюватися в залежності від типу ефірних олій і вмісту екстрактів, спирту та води.Аромат — це, як правило, унісекс-термін, що позначає будь-яку речовину із запахом, що складається з певної кількості ароматичної олії, розведеної в спирті та воді. Залежно від концентрації результат отримує іншу назву.
На основі розведеного етанолу (70–90%) одеколон традиційно містить суміш цитрусових есенцій, зокрема олії лимона, мандарина, клементина, бергамоту, лайма, грейпфрута, червоного та гіркого апельсина. Схожий склад має «Трійний одеколон», купити який не так давно вважалося обов'язковим для кожної родини. Він також може містити масла неролі, лаванди, розмарину, чебрецю, орегано, петітгрейна (апельсинового листя), жасмину, оливи, олеандра, тютюну.Якісний чоловічий одеколон за вигідною ціною можна купити в інтернет-магазині Watsons. Наш каталог пропонує широкий асортимент каталогу, великий вибір способів доставки по Україні та відмінний сервіс.

Детальніше про значення eau de cologneУ сучасному розумінні термін «одеколон» став загальним позначенням парфумерії, зазвичай призначеної для чоловіків. Хоча такі товари дійсно користуються популярністю в основному у представників сильної половини людства, таке визначення не зовсім вірне.Уся справа в концентрації ароматичних олій в ароматі, що само по собі є основним, гендерно-нейтральним терміном. Аромати з однією назвою мають однакове поєднання інгредієнтів, але трохи в різних пропорціях.Одеколон — один з найслабших ароматів з концентрацією ароматичної олії від 2 до 5%. У туалетній воді цей показник становить близько 10%, у парфумованій воді — від 15% до 20%. Чисті парфуми мають концентрацію, що сягає 25%.


#

#

Від цього критерію, першою чергою, залежить стійкість парфумів. І серед представлених варіантів вибрати та купити одеколон буде доречно, якщо чоловік не любить сильних запахів або вважає за краще використовувати кілька ароматів протягом дня з різних приводів.Найчастіше одеколон для чоловіків втілює легкі та свіжі аромати, що часто бувають фруктовими або мускусними та зазвичай відчуваються кілька годин. Протягом першої години переважають середні ноти, що становлять основу аромату. Протягом другої години відчуваються базові ноти. Це називається періодом випаровування, коли хімічний склад вашого тіла взаємодіє з міцними фіксаторами, створюючи справжній або остаточний аромат. Якщо ви хочете продовжити дію одеколону, повторно скористайтеся їм через декілька годин.

Як правильно наносити одеколонЧоловіки (а іноді й жінки) припускаються кількох помилок під час використання парфумів: розпилюють їх на неправильні ділянки, застосовують занадто велику кількість і втирають у шкіру після нанесення.Парфумерні олії призначені для вбирання та змішування із запахом вашої шкіри, створюючи власний унікальний аромат. Тому одеколон слід наносити не на одяг, а саме на тіло. Крім того факту, що він може пошкодити тканину (оскільки багато подібних засобів виробляються на спиртовій основі), запах швидше розсіється через потік повітря.

Протягом поколінь чоловіки розпилювали одеколон на зап'ястя — і не дарма. Тому що точки пульсу, в яких вени та артерії розташовані ближче до поверхні шкіри, тепліші, ніж на інших частинах тіла. Це тепло допомагає ароматам залишатися сильними, та водночас повністю розкриває їх, так що вони можуть затримуватися на багатих середніх і базових нотах.Ідеальне місце для нанесення одеколону — це область між грудьми та шиєю. Бонусом є те, що у деяких чоловіків є волосся на грудях, що також може затримувати деяку кількість ароматичної олії, збільшуючи тривалість дії запаху.Після нанесення одеколону поплескайте по шкірі, але не втирайте. Він не призначений для вбирання, а втирання може призвести до руйнування молекул, що може спотворити запах.Коли краще використовувати одеколонБагато хто звик наносити аромат в останній момент перед виходом з дому. Але ідеальний момент для цього — коли ви виходите з душу. Саме в цей момент шкіра очищена від сторонніх запахів, пори максимально відкриті, що дозволяє одеколону проникати в шкіру та забезпечити стійкіший запах.Перед використанням одеколону попередньо зволожте шкіру. Так засіб вбереться ефективно, що дозволить зберегти аромат надовго.