drogas drogas drogas drogas drogas drogas drogas drogas drogas drogas drogas drogas drogas drogas drogas drogas

Дерматокосметика, її ефективність, безпека і кращі бренди-виробники


Дерматокосметика - це група, що включає спеціальні засоби для догляду, які одночасно володіють і косметичними, і лікувальними діями. Її можна купити у звичайних магазинах, вона знаходиться у вільному продажі, оскільки не належить до лікарських препаратів. Але перш ніж робити вибір і починати користування, потрібно розібратися з її особливостями та принципами дії, переконатися в розумності свого вибору.Дерматокосметика: що це таке, і в чому її особливості?


Лікувальна косметика принципово відрізняється від звичайної косметики специфічною рецептурою. У формулу кожного засобу введені особливі компоненти з доведеною ефективністю у вирішенні певної проблеми. Розробка ведеться спільно косметологами та дерматологами.


У свій склад дерматологічна косметика, так само як і звичайні косметологічні продукти, може включати гіалуронову кислоту, ретинол, корисні масла, вітаміни, природні екстракти. Але передбачена суттєва різниця в їх концентрації, тому в залежності від мети використання посилено певну дію. В цілому, цей вид косметологічних засобів глибоко впливає на проблему, може мати очищаючу, антисептичну, заспокійливу дію і інші, покращує мікроциркуляцію та активує обмінні процеси.


Особливості, характерні для дерматокосметики:


  • висока ефективність;
  • підвищена інтенсивність впливу на шкіру і проблемну зону;
  • перевірений склад;
  • специфічна дія, спрямована на боротьбу з конкретною проблемою, і робота виключно на клітинному рівні.


#
#

Кому рекомендовано користування дерматокосметикою?


Лікувальна косметика розроблена для вирішення конкретних завдань: лікування акне і висипань, усунення дискомфорту при гіперчутливій шкірі, боротьба зі старінням. Вона потрібна тоді, коли з'явилися серйозні проблеми з епідермісом, для усунення яких звичайних косметичних засобів недостатньо, а потрібний потужний і більш ефективний вплив. Призначена дерматокосметика переважно для власників гіперчутливої шкіри, схильної до постійних подразнень, висипань, запалень, екзем, свербіння. Використовується для лікування і профілактики повторення / посилення проблем.


Рекомендувати використання складів з групи космецевтіки (це ще одна назва дерматокосметики) повинен твій особистий косметолог або лікар, але також можливо приймати рішення про профілактику самостійно, але тільки грамотно підійшовши до вибору засобів.


Огляд брендів, що займаються виробництвом дерматокосметики


Дермологічна косметика - це особлива група, з певними вимогами до процесу розробки та клінічних досліджень, тому випуском займаються окремі бренди.Vichy


Цей бренд - лідер у світі та найвідоміший на ринку України. Йому вже скоро сто років, а утворилася ця компанія у французькому місті Віші (звідки й назва). Основний лікувальний компонент продукції бренду - термальна вода дуже високого ступеня мінералізації. У розробці формул для продукції залучені медичні фахівці.

Асортимент різноманітний, є маски для обличчя, матуючі спреї, пінки для вмивання, креми (особливо популярні від зморшок під очима, нічний для обличчя). Можна також замовити засіб для зняття макіяжу для гіперчутливої шкіри, дезодоранти-антиперспіранти.


La Roche-Posay


Це другий за популярністю бренд, що пропонує купити дерматокосметику. Він теж французький. Пропонує високоефективну лінію для молодої шкіри, продукція дозволена навіть підліткам. Є відмінні засоби для гіперчутливої сухої шкіри, наприклад, сироватка з нейросенсіном, тканинні стерильні маски, матуючі спреї, ефаклар (гель-мікропілінг) і багато іншого.

Вище розглянуті два лідери, найвідоміші бренди, але спеціалізуються на лікувальних складах і інші (Hirudo Derm, Lierac), тому ти зможеш знайти для себе відповідний засіб за дією і ціною.


Де в Україні можна купувати лікувальну косметику?


Щоб купити дерматокосметику в Україні за адекватною ціною, досить зайти в інтернет-магазин Watsons і зробити свій вибір. Електронний каталог приємно радує великою різноманітністю, тут широкий асортимент товарів і брендів, які гарантують поставку якісних засобів, а для швидкого пошуку передбачена система фільтру.


Магазин забезпечує надійне, правильне зберігання продукції та оперативні виправляння покупцям зручними їм способами доставки (із запропонованих на сайті). Також тебе порадують акції та знижки.