Корейська косметика купити у Ватсонс | Акції | Знижки | у Watsons блог

Корейська косметика, яка задає тренди

02.10.2019

Корейська косметика вже кілька років поспіль задає тренди на світовому ринку косметології. Про чудодійні засоби зі сходу чули, мабуть, всі. Завдяки чому косметика з Кореї стала такою популярною? Давайте розбиратись. Експорт корейської косметики за останні сім років у європейські країни збільшився більше, ніж у 10 разів! З’явився навіть термін K-beauty (Korean beauty), що окреслює цей підвищений попит на косметичні засоби з Кореї. Насправді, ніякого особливо секрету немає. Якість і ціна — ось що вирізняє цю косметику з-поміж інших пропозицій. Велика конкуренція на корейському ринку косметики (а брендів там більше 8000 тисяч), змушує виробників вкладатися в досліди, працювати з надсучасним обладнанням і пропонувати ринку все кращий і кращий продукт.

Крім того, корейська косметика розроблялась спочатку для азіаток, які мають більш щільну шкіру, тож активних речовин в ній більше. І, як виявилось, традиційним засобам догляду не вистачало саме цього — більш активних компонентів для видимого результату.

Ну і другий важливий фактор — корейська косметика доступна. За меншу ціну споживачі отримують догляд на рівні преміум-брендів.

Незважаючи на очевидні переваги такої косметики, міфів щодо неї ходить багато. Розберемо основні інтернет-байки, що й досі поширюються мережею.

Показано > з результатів

Корейська косметика підходить виключно азіаткам.

Ми вже згадували про це вище, таке твердження не є коректним. Дійсно, шкіра в азіатських жінок має більше колагену, вона більш еластична та щільна. Але й більш схильна до пігментації і гіперфункції сальних залоз. Корейська косметика має максимально таргетовану дію: зволоження, очищення, відбілювання, анти-ейдж догляд і так далі. І ви можете підібрати собі засіб для коригування конкретної проблеми, не хвилюючись, що він може вам не підійти. Корейська косметика проходить ретельне тестування перед виходом на ринок, а потім ефективність засобу додатково оцінюється попитом і відгуками.

Крім того, якщо б корейська косметика дійсно не підходила іншим жінкам, хіба нею користувався би весь світ?

Невідомі компоненти

Насправді, це не більш як консервативний погляд і обережне ставлення до всього нового. В корейській косметиці використовуються традиційні для цієї країни складові. Наприклад, вулканічна глина з гори Халласан на острові Чеджудо прекрасно очищує пори. А екстракти соєвих бобів мають підтягуючу і регенеруючу дію.  До речі, саме корейська косметична промисловість вперше познайомила ринок з цілющим впливом равликового слизу, засоби з вмістом якого стали надзвичайно популярними. Висока ефективність цього, здавалося б, несподіваного компоненту, забезпечила йому світове визнання.

Доступна ціна — ознака низької якості

Корейська косметика, як і будь-яка інша, має більш демократичний сегмент і преміум-бренди. Анти-ейдж засоби, як і всі продукти такого напрямку, мають виправдано високу ціну. А косметика для щоденного догляду, завдяки напруженій конкуренції, доступна широкому загалу споживачів. Виключно закони ринку, ніякої містики.

Тож радимо вам менше дослухатися до інтернет-пліток, а на власному досвіді переконатися, що корейська косметика заслуговує на той ажіотаж і попит, який спостерігається вже кілька років поспіль.

Показано > з результатів

Для європейського споживача активні компоненти корейської косметики можуть здатися екзотикою. Але кожний продукт перед виходом на ринок проходить багатоступеневі лабораторні тести, які гарантують безпеку кожному, хто бажає мати доглянуту, зволожену, підтягнуту і пружну шкіру.

Експерти краси “Ватсонс” рекомендують вам звернути особливу увагу на продукцію корейських брендів Holika Holika та SNP. В онлайн каталозі “Watsons” представлено безліч засобів по догляду за шкірою від цих виробників: маски, пілінги, патчі та сироватки перетворять домашні косметичні процедури на свято. А вашій шкірі подарують сяючий, здоровий вигляд.

До речі, мережа магазинів краси “Ватсонс” є офіційним дистриб’ютором корейської косметики в Україні, тож всі представлені у “Watsons”засоби сертифіковані.

Долучайтеся до світового тренду K-beauty разом з “Ватсонс”!

Быльше товарів для твоеї краси