Бронзер для обличчя Купити | Бронзуюча пудра | Акції | Watsons блог

Бронзер, який пасує до відтінку твоєї шкіри

01.10.2019

Бронзер або бронзатор — це універсальний засіб для макіяжу, котрий взимку та влітку надає шкірі сяйва, наче від ніжного сонячного дотику. За численними відгуками дівчат, цей косметичний продукт також чудово справляється з корекцією дрібних недоліків та підходить для моделювання обличчя, зокрема вилиць і носа.

Показано > з результатів

В Києві та по всій Україні можна купити різні види бронзерів, ціна яких коливається від декількох десятків до декількох тисяч гривень. Бронзатор для тіла найчастіше має кремову текстуру, а бронзер для обличчя буває різних типів: рідкий або в кульках, пудра (розсипчаста і компактна), рум’яна (сухі та кремові), крем або стік. Хороший варіант для будь-якої дівчини – засіб 2-в-1, який можна водночас застосовувати для обличчя й тіла. Якщо ти шукаєш бронзер для щоденного використання, краще обрати продукт з матовою текстурою. Вечірньому ж макіяжу пасуватиме загадковий блиск бронзатора з шимерними мікрочастинками, ніжне сяйво якого підкреслить чарівний образ навіть на фото.

Обираємо бронзер під колір шкіри

Одним із найскладніших завдань для більшості жінок є визначення природного відтінку своєї шкіри. Це досить заплутана тема, яку ми розглянемо в іншій статті. А зараз лише назвемо 3 основні відтінки шкіри − теплий, нейтральний і холодний – та підкажемо, який бронзатор пасує кожному з них.

  • Теплий відтінок: на щастя, з ним відмінно поєднуються майже всі золотисто-коричневі відтінки бронзерів.
  • Холодний відтінок: йому чудово пасуватиме теплий персиковий тон із ноткою засмаги або м’який коричневий відтінок.
  • Нейтральний відтінок: вважається найскладнішим, оскільки більшість тонів у поєднанні з ним мають неприродний вигляд. Та засмучуватися не варто, адже замість бронзера можна застосовувати компактну пудру.

Як обрати бронзер під тон шкіри

Коли ти знайдеш ідеальний бронзер для своєї шкіри, обов’язково переконайся, що відтінок теж обраний правильно. Основна порада наступна: обирай бронзер, на один або два півтони темніший за колір твоєї шкіри, щоб засмага виглядала максимально природно.

Як правильно наносити бронзатор

Запам’ятай, що бронзер – заключний штрих у макіяжі, а застосовувати його треба за принципом «чим менше, тим краще». Якщо ти хочеш надати шкірі м’якого мерехтіння, накладай засіб шар за шаром, доки не досягнеш потрібного результату. А для контурингу нанеси бронзер на зону росту волосся, скроні, вилиці, спинку носа і підборіддя. І не забувай про ефект максимально природної засмаги.

Показано > з результатів

Більше товарів для твоеї краси

Не пропусти вигідні пропозиції