Собственные украинские бренды

188 товаров найдено
Сортировать по:

Watsons клуб

Специальная цена

ECOMIX-Ароматизированное саше Ecomix Иланг-иланг и Амбра 7 г-5903111478612-

 

Українські товари

Жінки в усі часи готові витрачати багато часу та сил на підтримку власної краси й догляд за собою. У сучасному розумінні косметика - це не тільки помада і туш. Для повноцінного дієвого догляду необхідні креми та маски, скраби та тоніки. Модниці давно навчилися відокремлювати уходовую косметику від антивікової або декоративною, вважаючи за краще високу якість, ніж голосну рекламу або низьку вартість. Ми готові платити за гідні товари, натуральну та екологічну косметику. Приємно, що за останні роки з'явилося чимало українських брендів, які за якістю ні в чому не поступаються відомим імпортним брендам.

Українські товари

Українські товари завойовують популярність не тільки на хвилі патріотизму, а й за рахунок високих якісних показників. Наша країна славиться красивою природою та багатою флорою, лікувальні екземпляри якої активно застосовуються при виробництві української косметики. Наявність необхідних сертифікатів та натуральність інгредієнтів допомагає випускати косметичні лінії самого різного напрямку та призначення. Багато виробників свідомо відмовляються від використання мінеральних масел й хімічних консервантів на користь високої концентрації біологічно активних компонентів, що робить їх косметику не тільки дієвою, але й абсолютно безпечною.

Косметика та засоби по догляду за тілом та обличчям, зроблені в Україні

Косметика та засоби по догляду за тілом та обличчям, зроблені в Україні - це справжня фабрика краси на дому. Широкий асортимент, відсутність хімії в складі, оптимальна ціна роблять українські товари конкурентоспроможними на світовому ринку косметичної продукції. Українські компанії, що виробляють косметику, співпрацюють з травниками або займаються вирощуванням лікувальних трав самостійно, не сприймають синтетичних ароматизаторів та барвників. Косметика українських виробників підбирається під кожного клієнта індивідуально. При цьому є ряд компаній, які в разі невиявлення відповідного засобу в асортиментом ряду, створюють його на замовлення. Виробники України відмовилися від важких металів, нітратів, вуглеводнів і силіконів в складі косметики на користь:

глини, лікувальних грязей, солей та мінералів;

ефірних масел для створення неповторного аромату;

рослинних масел та екстрактів;

горіхів та горіхового масла;

екстрактів морських водоростей;

меду та інших продуктів бджільництва.

Де купити?

Купити українські товари жителі Києва та всієї України можуть в одному з магазинів торгової мережі Ватсонс або на інтернет ресурсі компанії. Багатий асортиментний ряд представленої продукції та тільки перевірені виробники допомагають забезпечувати комфорт і простоту покупок. Ватсонс - це чесна ціна та висока якість!