Пластыри
*Акція діє з 28.04.2025 по 25.05.2025 в мережі магазинів Watsons та на сайті www.watsons.ua. *Акція діє з 01.05.2025 по 04.05.2025 року в мережі магазинів Watsons та на веб-сайті www.watsons.ua. Знижка до -50% надається на весь асортимент товарів для захисту від комах і сонця, крім дермакосметики, засоби для жіночої депіляції та косметичні аксесуари (набори ємностей для подорожей, косметички). Інформацію про співвідношення розміру нової ціни до попередньої ціни реалізації товару або про розмір знижки, перелік товарів, які беруть участь в акції та деталі дізнавайтеся у консультантів магазинів Watsons, на сайті www.watsons.ua та за телефоном 0 800 300 333. Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора зв'язку.

Як обрати медичний пластир
Пластир – це видатковий товар медичного призначення, який обов'язково має бути у будь-якій домашній аптечці. Також кілька таких виробів не завадить носити з собою на випадок, якщо трапиться поріз, пошкодження шкіри іншим способом або натиранням її взуттям. У цих ситуаціях пластир виявиться просто незамінним. І краще, якщо він буде в секундній доступності, бо поблизу може не опинитися аптека.
Вибираємо медичний пластир
Вирішивши купити пластир, ви зауважите, що такий товар представлений у досить широкому асортименті. Як же визначитися із вибором? Щоб зрозуміти, яка продукція вам потрібна, потрібно розглянути її різновиди та дізнатися про основні відмінності.
Почнемо із форми випуску. У продажу є два види пластирів:
- котушкові – на тверду основу намотане цільне полотно певної ширини. У такому вигляді вироби зазвичай застосовують для накладання пов'язок, маючи можливість відрізати шматок необхідної довжини;
- смужками певного розміру. Пластир вже нарізаний на частини, кожна з яких упакована окремо від інших, має спеціальні вбираючі подушки, просочені антисептиком. Такі вироби використовують, щоб закривати рани, порізи, дрібні садна, мозолі.


Звичайно, плануючи купити пластир, краще придбати обидва варіанти, адже вони призначені для різних цілей.
Наступний критерій, яким відрізняються вироби – матеріал основи. Він може бути:
- полімерним – такі вироби не пропускають повітря та вологу, тому не відшаровуються при намоканні. Але їх не можна використати на відкритих ранах. Також у процесі застосування у осіб із чутливою шкірою можуть спостерігатися ознаки алергічної реакції;
- нетканим, тканинним – ці пластирі пропускають повітря, дозволяючи шкірі дихати. Але після намокання практично відразу втрачають свої властивості;
- тканинний із силіконовим покриттям – такі вироби стійкі до дії води, не відлипають після намокання.
Також є можливість купити силіконовий пластир від рубців та шрамів. Його застосовують для запобігання рубцюванню шкіри після пошкоджень: опіків, садна, травм, зведення татуювань. Вироби із силікону сприяють затримці молекул води у сполучних тканинах рубця, що забезпечує його розсмоктування.
Як бачимо, вибір виробів досить великий. Тому вирішуючи, що потрібно купити силіконовий пластир або вибрати інший варіант, слід обов'язково враховувати цілі його застосування. У будь-якому випадку є сенс придбати якісну продукцію, щоб отримати від її використання очікуваний ефект.
Придбати цей товар вдається не тільки в аптеках, де вибір досить обмежений, але і купити пластир в Україні за лояльною ціною можна в інтернет-магазині Watsons. У каталозі представлений широкий асортимент продукції, що дозволяє підібрати варіант, який необхідний. Передбачений на сайті фільтр значно спрощує пошук. Якщо потрібно, можна замовити доставку по Україні.