Взимку знижена вологість повітря і часте використання обігрівачів спричиняють підвищене випаровування води зі шкіри. Це призводить до сухості та провокує висипання.
Наша шкіра служить бар’єром проти змін температури довкілля, даючи нам змогу підтримувати температуру тіла на постійному рівні. Дослідження показали, що вона змінюється на молекулярному рівні в сухих, холодних умовах. Це може призвести до низки проблем, включно з:
сухі плями;
почервоніння і подразнення;
підвищене вироблення шкірного сала (для жирної шкіри).
Як захисний механізм наша шкіра збільшує товщину верхнього шару (рогового шару), щоб запобігти втраті води. Крім того, під час впливу екстремально низьких температур кровоносні судини в шкірі можуть звужуватися, що може призвести до зниження оксигенації шкіри.
Існує також низка серйозних шкірних захворювань, які посилюються через низькі температури. Деякі приклади включають екзему, феномен Рейно, холодову кропив’янку (уртикарію), обмороження і кілька інших станів.
Найкращий спосіб, як захистити шкіру обличчя взимку від суворих умов, — якомога частіше використовувати пом’якшувальні та зволожувальні засоби.
Етапи зимового догляду за шкірою обличчя
Погода змінюється цілий рік, тому важливо переконатися, що ваш догляд за шкірою відповідає сезону. Те, що ефективно влітку, може не працювати так само добре, коли вологість падає. Крім того, що сухе, холодне повітря спричиняє сухість і свербіж шкіри, воно може зробити тонкі лінії і зморшки помітнішими.
Шкіра на обличчі тонша і чутливіша, ніж на інших частинах тіла. Вона також найбільше схильна до впливу агресорів, тому так важливий захист обличчя взимку. Ось базові процедури, які необхідно виконувати обов’язково:
Крок 1: Очищення
Почніть свою рутину з ніжного очищення. Взимку важливо переконатися, що косметика для вмивання не сушить шкіру. Вибирайте очищувальний засіб без сульфатів і фталатів, оскільки вони часто позбавляють шкіру її природних, відновлювальних олій. Спробуйте використовувати крем або молочко, якщо у вас особливо суха шкіра.
Крок 2: Сироватка
Спочатку використовуйте найлегший продукт, наприклад сироватку. Це дасть змогу шкірі отримати оптимальний живильний ефект і переконатися, що на ній немає інших засобів, які блокують його проникнення. Виберіть зволожувальну сироватку, щоб увібрати вологу в глибші шари шкіри (наприклад, з гіалуроновою кислотою).
Сироватки — це легкі засоби для догляду за шкірою, які містять вищу концентрацію активних інгредієнтів порівняно з типовими зволожувачами. Вони можуть допомогти освітлити, зволожити і забезпечити безліч переваг залежно від типу використовуваної формули.
Крок 3: Зволожувальний крем на зиму для обличчя
Після сироватки нанесіть крем для обличчя. Зволожувачі мають густішу формулу, щоб створити фізичний бар’єр, який запобігає висиханню шкіри. Крім того, вони допомагають верхньому шару епідермісу утримувати вологу.
Крок 4: Олія для обличчя
Зима — ідеальний час для додавання олій у ваш догляд, незалежно від того, жирна у вас шкіра чи суха. Цей продукт допоможе заспокоїти вашу шкіру, закріпити зволоження і зміцнити шкірний бар’єр, щоб запобігти втраті вологи. Ви можете змішати його з вашим зволожувальним засобом (вранці та ввечері) або використовувати як останній крок для приємного ритуалу зимового догляду за шкірою обличчя.
Додатково: процедура гуаша з олією для обличчя
Якщо у вас є час і ви хочете додатково побалувати себе, використовуйте скребок гуаша, щоб допомогти зняти напругу, зменшити набряклість і надати шкірі свіжого вигляду. Нанесіть 3-4 краплі олії для обличчя, зосередивши її на тих ділянках, де ви збираєтеся використовувати гуаша; важливо використовувати олію для обличчя щедро, щоб інструмент достатньо ковзав, не тягнув і не смикав шкіру.
Ми рекомендуємо знайти схему, яка показує, як правильно направляти рухи під час роботи з різними ділянками обличчя. Ви можете почати з легкого натискання каменю на лінію підборіддя і м’якого ковзання вгору і назовні у напрямку до лінії росту волосся. Тримайте інструмент або камінь плоско і притискайте до шкіри з легким або середнім тиском.
Крок 5: SPF-фактор
Якщо це ваш ранковий ритуал з догляду за шкірою, важливо використовувати SPF, щоб захистити себе від променів UVA і UVB. Це надзвичайно важливо не тільки влітку, а й узимку — сонце може завдавати шкоди навіть у холодну погоду!
Підбір косметики для різних типів шкіри
Різні типи шкіри з їхніми унікальними особливостями потребують неоднакового підходу:
Зимовий догляд за сухою шкірою
Якщо у вас суха шкіра, зима, ймовірно, ваш найменш улюблений сезон. Суха шкіра стає ще сухішою, результат — щільна текстура, що лущиться, яка може спричиняти дискомфорт і мати тьмяний вигляд.
Як доглядати за сухою шкірою взимку:
Обирайте продукти на кремовій основі, які не позбавляють шкіру її натуральних олій.
Шукайте інгредієнти на кшталт керамідів і гіалуронової кислоти, які утримують вологу. Наносьте одразу після вмивання.
Розгляньте можливість додавання у свій догляд за обличчям олії або сироватки, багатих на жирні кислоти, для додаткового зволоження.
Зимовий догляд за жирною шкірою
Жирна шкіра може здаватися більш пристосованою до зимових умов, але не обманюйте себе. Їй все одно потрібна волога, і відсутність зволожувального крему може призвести до того, що шкіра почне виробляти більше жиру, щоб компенсувати це. Головне — збалансувати вологість, не забиваючи пори.
Як доглядати за жирною шкірою взимку:
Використовуйте легкі зволожувальні засоби, які не залишають відчуття жирності.
Переконайтеся, що косметика не закупорює пори, що принципово важливо для жирної шкіри.
Використовуйте м’який відлущувальний пілінг або скраб 2-3 рази на тиждень, щоб запобігти закупорці пір і уникнути подразнення.
Зимовий догляд за комбінованою шкірою
Турбота про комбіновану шкіру передбачає складне завдання балансування як сухих, так і жирних ділянок. Зазвичай Т-зона (лоб, ніс і підборіддя) схильна до жирності, тоді як інші ділянки сухі. Взимку цей баланс може бути ще складніше зберегти.
Як доглядати за комбінованою шкірою взимку:
Мультизволоження: наносьте легкий зволожувальний крем без вмісту олій на жирні ділянки, наприклад, Т-зону, та жирніший на сухіші ділянки, наприклад, щоки.
Використовуйте м’які зволожувальні очищувальні засоби, які очищають шкіру, не позбавляючи її природних олій.
Цільові процедури: якщо у вашої шкіри різні потреби на різних ділянках, не бійтеся використовувати кілька засобів — просто переконайтеся, що вони працюють разом.
Зимовий догляд за чутливою шкірою
Чутлива шкіра потребує особливого догляду в холодні місяці. Вона більш схильна до почервоніння, подразнення і сухості, а сувора зимова погода може посилити ці проблеми. Прості, м’які процедури з акцентом на заспокійливі інгредієнти найкраще підходять для чутливої шкіри.
Як доглядати за чутливою шкірою взимку:
Вітер і холодне повітря можуть бути шкідливими для чутливої шкіри, тому перед виходом на вулицю розгляньте можливість використання більш щільного захисного крему або бальзаму.
Засоби з алое вера, гліцерином і колоїдною вівсянкою можуть заспокоїти і захистити вашу шкіру від негоди.
Перш ніж пробувати новий продукт, протестуйте його на невеликій ділянці шкіри, щоб переконатися, що він не викличе реакції.
Додаткові поради щодо догляду взимку
Щоб зберегти здоровий і сяючий колір обличчя взимку, немає необхідності повністю змінювати режим догляду за шкірою. Просто визначте свій тип шкіри та її особливості і не забувайте про кілька нескладних правил:
Відразу після вмивання наносьте зволожувальний крем, який утримує вологу в шкірі.
Обирайте щільні зволожувальні засоби, оскільки вони ефективніші та викликають менше подразнення, ніж рідкі лосьйони.
Під час прийняття ванни та душу використовуйте теплу воду замість гарячої, щоб запобігти посиленню сухості шкіри.
Використовуйте тільки м’які засоби для догляду за шкірою без ароматизаторів.
Крім того, під час вибору відповідної формули зверніть увагу на головних героїв зимового догляду за шкірою:
Зволожувачі та пом’якшувальні засоби
У догляді за шкірою зволожувальні інгредієнти часто описуються як «пом’якшувальні» або «зволожувачі»; багато хто використовує їхню комбінацію. Пом’якшувальні інгредієнти, як-от жирні кислоти, воски, олії та ефіри, відомі своєю здатністю підтримувати захисний бар’єр шкіри і сприяти утриманню вологи. Вони не додають вологу; а радше запобігають її втраті. Зволожувальні інгредієнти відіграють іншу, але не менш важливу роль: вони притягують воду з навколишнього середовища до шкіри. Пантенол і гліцерин входять до числа зволожувачів, які зазвичай використовуються в якісних формулах.
Допоміжні компоненти
Інші інгредієнти, що підсилюють зволоження, які часто трапляються в косметиці, включають ізомерат сахариду і каррагінан натрію: обидва вони цінуються за свою здатність притягувати воду до шкіри, забезпечуючи тривале зволоження.
Антиоксиданти
Антиоксиданти відіграють вирішальну роль у здоров’ї всього організму: вони забезпечують захист від вільних радикалів. Це пошкодження може порушити бар’єрну функцію шкіри, посилюючи втрату вологи. Включення антиоксидантних інгредієнтів у щоденний режим може допомогти зміцнити шкіру.
Жирні кислоти
Ці ліпіди, як і антиоксиданти, важливі для нашого благополуччя загалом. Що стосується шкіри, вони допомагають посилити бар’єрну функцію, покращуючи утримання вологи. Багаті жирними кислотами рослинні олії поповнюють гідратацію, роблячи шкіру гладкою та еластичною. Серед часто використовуваних — лінолева кислота, олія виноградних кісточок і олія горіха макадамії.
Для запобігання сухості шкіри потрібні як зволожувачі, так і пом’якшувальні засоби, щоб вбирати вологу й утримувати її (саме в такому порядку). Ми рекомендуємо замінити легкі зволожувачі на більш насичені, рідше відлущувати шкіру і використовувати заспокійливу пінку для вмивання як кілька основних перших кроків у зимовому догляді за шкірою.
Огляд популярних зимових засобів: топ-10 продуктів
Бальзам для губ Frudia Гранатовий мед Frudia
Це продукт, який вам захочеться мати під рукою, коли холодний вітер обдуває ваше обличчя, залишаючи губи сухими і такими, що лущаться. Формула бальзаму на основі екстракту граната розроблена для того, щоб ви могли легко зберегти свою шкіру м’якою, гладенькою та захищеною.
Поживна сироватка SNP Peptaronic SNP Peptaronic
Ця сироватка складається з 5 типів гіалуронової кислоти, ідеально легка і зволожує шкіру всіх типів. Вона також залишає приємне сяйво і зберігає шкіру помітно гладенькою всього після кількох застосувань.
Універсальний крем NIVEA
Класичний продукт допоможе захистити вашу шкіру від сухості, спричиненої тертям, коли ви закутуєте обличчя шарфами. Цей крем містить пантенол, евцерит і гліцерин, щоб допомогти вашій шкірі почуватися більш гладенькою та оновленою, ніж будь-коли.
Нічна маска для губ Essence Jelly lip care
Ця формула подбає про те, щоб ваші губи не пересихали і не тріскалися, навіть якщо ви намагаєтеся зловити ротом сніжинки. Маска призначена для нічного застосування, вона наповнена антиоксидантами і поживними інгредієнтами, являючи собою маленьку спа-процедуру в баночці.
Легкий крем для зони навколо очей Enprani Premier Collagen
Засіб збереже вашу ніжну ділянку під очима пухкою і насиченою, поки ви з сім’єю ліпите сніговика. Цей крем також допомагає боротися з темними колами, тонкими лініями і мішками під очима. Невеликої кількості вистачить надовго.
Нічна маска Look at me Aha+Bha Glowing
Цей продукт слід додати до свого нічного догляду восени/взимку, щоб переконатися, що шкіра отримує додаткову турботу і догляд, яких потребує в холодні місяці. Очищувальна маска наповнена поживними інгредієнтами та ексфолювальними альфа- і бета-гідроксикислотами, завдяки чому шкіра має чистий, зволожений, зволожений, насичений і гладенький вигляд.
Крем-гель Mixa Інтенсивний
Цей крем підійде, якщо ви хочете взяти з собою багатофункціональний засіб у сімейну лижну поїздку, а не обтяжувати себе безліччю продуктів. Його можна використовувати для відновлення і захисту шкіри від обличчя до пальців ніг.
Спрей-міст для обличчя Beauty Formulas Aloe Vera
Легкий зволожувач у форматі спрею стане в пригоді, коли сухе повітря в приміщенні й обігрівач роблять шкіру тьмяною і млявою. Кілька розпилень протягом дня миттєво освіжають і зволожують обличчя.
Гель для вмивання L’Oréal Гіалурон Експерт
Зволожувальний гель подарує вашій шкірі відчуття свіжості та зволоженості, а не стягнутості та сухості, коли ви вийдете на холодне ранкове повітря. Цей гель перетворюється на пінистий засіб, який глибоко очищає, водночас підвищуючи рівень вологості шкіри й утримуючи її всередині.
Заспокійливий тонік Scinic з екстрактами лимона і лайма, що заспокоює
Продукт не тільки очищає і зволожує шкіру, але й не містить подразнювальних інгредієнтів. Цей тонік допоможе вашій шкірі увібрати всі інші сироватки та зволожувальні засоби з вашої косметичної шафки — він як особистий помічник, який стежить за тим, щоб ви максимально ефективно використовували свою процедуру догляду за шкірою.
Чи шукаєте ви, чим захистити шкіру обличчя від морозу, чи прагнете зберегти її сяйво та молодість, у каталозі інтернет-магазину Watsons ви зможете купити все необхідне за доступною ціною. Крім приємної вартості, сайт пропонує комфортні умови для покупок, спрощену процедуру оформлення замовлення і зручні методи доставки по Україні.
Секрети зимового догляду за шкірою обличчя
Watsons блог | Догляд | Секрети зимового догляду за шкірою обличчя
Особливості впливу холоду на шкіру обличчя
Взимку знижена вологість повітря і часте використання обігрівачів спричиняють підвищене випаровування води зі шкіри. Це призводить до сухості та провокує висипання.
Наша шкіра служить бар’єром проти змін температури довкілля, даючи нам змогу підтримувати температуру тіла на постійному рівні. Дослідження показали, що вона змінюється на молекулярному рівні в сухих, холодних умовах. Це може призвести до низки проблем, включно з:
Як захисний механізм наша шкіра збільшує товщину верхнього шару (рогового шару), щоб запобігти втраті води. Крім того, під час впливу екстремально низьких температур кровоносні судини в шкірі можуть звужуватися, що може призвести до зниження оксигенації шкіри.
Існує також низка серйозних шкірних захворювань, які посилюються через низькі температури. Деякі приклади включають екзему, феномен Рейно, холодову кропив’янку (уртикарію), обмороження і кілька інших станів.
Найкращий спосіб, як захистити шкіру обличчя взимку від суворих умов, — якомога частіше використовувати пом’якшувальні та зволожувальні засоби.
Етапи зимового догляду за шкірою обличчя
Погода змінюється цілий рік, тому важливо переконатися, що ваш догляд за шкірою відповідає сезону. Те, що ефективно влітку, може не працювати так само добре, коли вологість падає. Крім того, що сухе, холодне повітря спричиняє сухість і свербіж шкіри, воно може зробити тонкі лінії і зморшки помітнішими.
Шкіра на обличчі тонша і чутливіша, ніж на інших частинах тіла. Вона також найбільше схильна до впливу агресорів, тому так важливий захист обличчя взимку. Ось базові процедури, які необхідно виконувати обов’язково:
Крок 1: Очищення
Почніть свою рутину з ніжного очищення. Взимку важливо переконатися, що косметика для вмивання не сушить шкіру. Вибирайте очищувальний засіб без сульфатів і фталатів, оскільки вони часто позбавляють шкіру її природних, відновлювальних олій. Спробуйте використовувати крем або молочко, якщо у вас особливо суха шкіра.
Крок 2: Сироватка
Спочатку використовуйте найлегший продукт, наприклад сироватку. Це дасть змогу шкірі отримати оптимальний живильний ефект і переконатися, що на ній немає інших засобів, які блокують його проникнення. Виберіть зволожувальну сироватку, щоб увібрати вологу в глибші шари шкіри (наприклад, з гіалуроновою кислотою).
Сироватки — це легкі засоби для догляду за шкірою, які містять вищу концентрацію активних інгредієнтів порівняно з типовими зволожувачами. Вони можуть допомогти освітлити, зволожити і забезпечити безліч переваг залежно від типу використовуваної формули.
Крок 3: Зволожувальний крем на зиму для обличчя
Після сироватки нанесіть крем для обличчя. Зволожувачі мають густішу формулу, щоб створити фізичний бар’єр, який запобігає висиханню шкіри. Крім того, вони допомагають верхньому шару епідермісу утримувати вологу.
Крок 4: Олія для обличчя
Зима — ідеальний час для додавання олій у ваш догляд, незалежно від того, жирна у вас шкіра чи суха. Цей продукт допоможе заспокоїти вашу шкіру, закріпити зволоження і зміцнити шкірний бар’єр, щоб запобігти втраті вологи. Ви можете змішати його з вашим зволожувальним засобом (вранці та ввечері) або використовувати як останній крок для приємного ритуалу зимового догляду за шкірою обличчя.
Додатково: процедура гуаша з олією для обличчя
Якщо у вас є час і ви хочете додатково побалувати себе, використовуйте скребок гуаша, щоб допомогти зняти напругу, зменшити набряклість і надати шкірі свіжого вигляду. Нанесіть 3-4 краплі олії для обличчя, зосередивши її на тих ділянках, де ви збираєтеся використовувати гуаша; важливо використовувати олію для обличчя щедро, щоб інструмент достатньо ковзав, не тягнув і не смикав шкіру.
Ми рекомендуємо знайти схему, яка показує, як правильно направляти рухи під час роботи з різними ділянками обличчя. Ви можете почати з легкого натискання каменю на лінію підборіддя і м’якого ковзання вгору і назовні у напрямку до лінії росту волосся. Тримайте інструмент або камінь плоско і притискайте до шкіри з легким або середнім тиском.
Крок 5: SPF-фактор
Якщо це ваш ранковий ритуал з догляду за шкірою, важливо використовувати SPF, щоб захистити себе від променів UVA і UVB. Це надзвичайно важливо не тільки влітку, а й узимку — сонце може завдавати шкоди навіть у холодну погоду!
Підбір косметики для різних типів шкіри
Різні типи шкіри з їхніми унікальними особливостями потребують неоднакового підходу:
Зимовий догляд за сухою шкірою
Якщо у вас суха шкіра, зима, ймовірно, ваш найменш улюблений сезон. Суха шкіра стає ще сухішою, результат — щільна текстура, що лущиться, яка може спричиняти дискомфорт і мати тьмяний вигляд.
Як доглядати за сухою шкірою взимку:
Зимовий догляд за жирною шкірою
Жирна шкіра може здаватися більш пристосованою до зимових умов, але не обманюйте себе. Їй все одно потрібна волога, і відсутність зволожувального крему може призвести до того, що шкіра почне виробляти більше жиру, щоб компенсувати це. Головне — збалансувати вологість, не забиваючи пори.
Як доглядати за жирною шкірою взимку:
Зимовий догляд за комбінованою шкірою
Турбота про комбіновану шкіру передбачає складне завдання балансування як сухих, так і жирних ділянок. Зазвичай Т-зона (лоб, ніс і підборіддя) схильна до жирності, тоді як інші ділянки сухі. Взимку цей баланс може бути ще складніше зберегти.
Як доглядати за комбінованою шкірою взимку:
Зимовий догляд за чутливою шкірою
Чутлива шкіра потребує особливого догляду в холодні місяці. Вона більш схильна до почервоніння, подразнення і сухості, а сувора зимова погода може посилити ці проблеми. Прості, м’які процедури з акцентом на заспокійливі інгредієнти найкраще підходять для чутливої шкіри.
Як доглядати за чутливою шкірою взимку:
Додаткові поради щодо догляду взимку
Щоб зберегти здоровий і сяючий колір обличчя взимку, немає необхідності повністю змінювати режим догляду за шкірою. Просто визначте свій тип шкіри та її особливості і не забувайте про кілька нескладних правил:
Крім того, під час вибору відповідної формули зверніть увагу на головних героїв зимового догляду за шкірою:
У догляді за шкірою зволожувальні інгредієнти часто описуються як «пом’якшувальні» або «зволожувачі»; багато хто використовує їхню комбінацію. Пом’якшувальні інгредієнти, як-от жирні кислоти, воски, олії та ефіри, відомі своєю здатністю підтримувати захисний бар’єр шкіри і сприяти утриманню вологи. Вони не додають вологу; а радше запобігають її втраті. Зволожувальні інгредієнти відіграють іншу, але не менш важливу роль: вони притягують воду з навколишнього середовища до шкіри. Пантенол і гліцерин входять до числа зволожувачів, які зазвичай використовуються в якісних формулах.
Інші інгредієнти, що підсилюють зволоження, які часто трапляються в косметиці, включають ізомерат сахариду і каррагінан натрію: обидва вони цінуються за свою здатність притягувати воду до шкіри, забезпечуючи тривале зволоження.
Антиоксиданти відіграють вирішальну роль у здоров’ї всього організму: вони забезпечують захист від вільних радикалів. Це пошкодження може порушити бар’єрну функцію шкіри, посилюючи втрату вологи. Включення антиоксидантних інгредієнтів у щоденний режим може допомогти зміцнити шкіру.
Ці ліпіди, як і антиоксиданти, важливі для нашого благополуччя загалом. Що стосується шкіри, вони допомагають посилити бар’єрну функцію, покращуючи утримання вологи. Багаті жирними кислотами рослинні олії поповнюють гідратацію, роблячи шкіру гладкою та еластичною. Серед часто використовуваних — лінолева кислота, олія виноградних кісточок і олія горіха макадамії.
Для запобігання сухості шкіри потрібні як зволожувачі, так і пом’якшувальні засоби, щоб вбирати вологу й утримувати її (саме в такому порядку). Ми рекомендуємо замінити легкі зволожувачі на більш насичені, рідше відлущувати шкіру і використовувати заспокійливу пінку для вмивання як кілька основних перших кроків у зимовому догляді за шкірою.
Огляд популярних зимових засобів: топ-10 продуктів
Це продукт, який вам захочеться мати під рукою, коли холодний вітер обдуває ваше обличчя, залишаючи губи сухими і такими, що лущаться. Формула бальзаму на основі екстракту граната розроблена для того, щоб ви могли легко зберегти свою шкіру м’якою, гладенькою та захищеною.
Ця сироватка складається з 5 типів гіалуронової кислоти, ідеально легка і зволожує шкіру всіх типів. Вона також залишає приємне сяйво і зберігає шкіру помітно гладенькою всього після кількох застосувань.
Класичний продукт допоможе захистити вашу шкіру від сухості, спричиненої тертям, коли ви закутуєте обличчя шарфами. Цей крем містить пантенол, евцерит і гліцерин, щоб допомогти вашій шкірі почуватися більш гладенькою та оновленою, ніж будь-коли.
Ця формула подбає про те, щоб ваші губи не пересихали і не тріскалися, навіть якщо ви намагаєтеся зловити ротом сніжинки. Маска призначена для нічного застосування, вона наповнена антиоксидантами і поживними інгредієнтами, являючи собою маленьку спа-процедуру в баночці.
Засіб збереже вашу ніжну ділянку під очима пухкою і насиченою, поки ви з сім’єю ліпите сніговика. Цей крем також допомагає боротися з темними колами, тонкими лініями і мішками під очима. Невеликої кількості вистачить надовго.
Цей продукт слід додати до свого нічного догляду восени/взимку, щоб переконатися, що шкіра отримує додаткову турботу і догляд, яких потребує в холодні місяці. Очищувальна маска наповнена поживними інгредієнтами та ексфолювальними альфа- і бета-гідроксикислотами, завдяки чому шкіра має чистий, зволожений, зволожений, насичений і гладенький вигляд.
Цей крем підійде, якщо ви хочете взяти з собою багатофункціональний засіб у сімейну лижну поїздку, а не обтяжувати себе безліччю продуктів. Його можна використовувати для відновлення і захисту шкіри від обличчя до пальців ніг.
Легкий зволожувач у форматі спрею стане в пригоді, коли сухе повітря в приміщенні й обігрівач роблять шкіру тьмяною і млявою. Кілька розпилень протягом дня миттєво освіжають і зволожують обличчя.
Зволожувальний гель подарує вашій шкірі відчуття свіжості та зволоженості, а не стягнутості та сухості, коли ви вийдете на холодне ранкове повітря. Цей гель перетворюється на пінистий засіб, який глибоко очищає, водночас підвищуючи рівень вологості шкіри й утримуючи її всередині.
Продукт не тільки очищає і зволожує шкіру, але й не містить подразнювальних інгредієнтів. Цей тонік допоможе вашій шкірі увібрати всі інші сироватки та зволожувальні засоби з вашої косметичної шафки — він як особистий помічник, який стежить за тим, щоб ви максимально ефективно використовували свою процедуру догляду за шкірою.
Чи шукаєте ви, чим захистити шкіру обличчя від морозу, чи прагнете зберегти її сяйво та молодість, у каталозі інтернет-магазину Watsons ви зможете купити все необхідне за доступною ціною. Крім приємної вартості, сайт пропонує комфортні умови для покупок, спрощену процедуру оформлення замовлення і зручні методи доставки по Україні.