Засоби для прання дитячого одягу

1 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VANISH-Мило для виведення плям Vanish 75 г-4820108001565-

Сучасні засоби для прання дитячого одягу


Ніжна шкіра малюка не володіє достатніми захисними функціями, чутливіша, схильна до впливу навколишнього середовища. Підтримка чистоти та гігієни стає особливо важливою в період росту дитини. Правильні засоби для прання дитячих речей містять безпечні компоненти, що очищають. Гіпоалергенний склад, що не спричиняє алергічних реакцій, делікатно бореться з забрудненнями, зберігає форму одягу, надає матеріалу м'якості. Вибираючи пральний порошок або гель, слід звертати увагу на товари зі спеціальної серії для дітей або еколінійки. Сучасні виробники мийних засобів подбали про найменших і пропонують великий асортимент для прання з різних цінових категорій.


Вибираємо хороший засіб для прання дитячої білизни


Сучасні пральні засоби дитячої серії можуть бути різної консистенції: у вигляді порошку, рідини чи гелеподібної текстури. Вибір залежить від ваших особистих переваг. Універсальні порошки якісно очистять білизну, концентровані гелі незамінні під час прання, а пом'якшувальні кондиціонери зроблять одяг м'яким для ніжної шкіри малюка. Особливу популярність мають екозасоби для прання дитячої білизни. Вибираючи продукти для чищення, зверніть увагу на рекомендації від виробників для певного віку. Пральні порошки та гелі підходять для немовлят, а також старших дітей. Уся дитяча продукція має ніжний натуральний аромат або вирізняється повною відсутністю запаху. Розглядайте універсальні препарати для різних режимів прання, а також для великого спектра видів тканини.


Вибирайте відповідні варіанти для прання дитячої білизни:


#
#

  • пом'якшувальний кондиціонер — зберігає м'якість тканини впродовж тривалого періоду, надає приємний аромат, полегшує процес прасування білизни;
  • гель для ефективного прання — засіб вирізняється рідкою текстурою, швидко розчиняється, ефективний у холодній воді;
  • дитячий пральний порошок — універсальний варіант, що зберігає стійкість кольору, надає м'якість, ефективно відбілює;
  • засоби для чищення з екосерії з безпечною формулою підходять для шкіри, схильної до алергічних реакцій;
  • тверде туалетне або рідке мило — засіб для дрібних предметів одягу, котрий зручно брати з собою в поїздку.

Де вигідно замовити засоби для прання дитячого одягу


Інтернет-магазин Watsons пропонує батькам придбати якісні товари для догляду за дитиною від перевірених виробників. В асортименті магазину — доглядова косметика, препарати для здоров'я, засоби для чищення. Скористайтеся зручним пошуком по сайту, підберіть необхідний товар. Вивчайте детальну інформацію та додаткові відгуки інших покупців. Приємні акції, знижки на популярні позиції каталогу дозволять заощадити. Забезпечте собі комфортні умови для шопінгу, замовляючи онлайн з будь-якого куточка України. Діє доставка в прискореному режимі по Києву та інших населених пунктах країни.

Ефективні та якісні засоби для прання дитячого одягу шукайте у Watsons!

Найкращі засоби за відгуками:


  • Ecomix;
  • Ушастий нянь;
  • Tide Дитячий Автомат
  • Ціна на засоби для прання дитячого одягу починається від 19.90 грн.